Agencja Nieruchomości Rolnych ANR telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2020-01-09 12:42:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 13:16:52
Agencja Nieruchomości Rolnych ANR telefon

Agencja Nieruchomości Rolnych telefon dostępny dla klientów. Skorzystaj z danych kontaktowych do ANR. Działająca infolinia telefoniczna ANR.

Była to agencja państwowa założona w 2003 roku jako państwowa osoba prawna. W roku 2017 z Agencji Nieruchomości Rolnych oraz Agencji Rynku Rolnego został utworzony Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Dla zainteresowanych możliwy jest kontakt telefoniczny i mailowy z teraźniejszą agencją.

Kontakt Agencja Nieruchomości Rolnych

Do Agencji Nieruchomości Rolnych możliwy jest kontakt z wykorzystaniem danych Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Na stronie internetowej KOWR widnieją dane takie jak numer telefonu oraz adres elektroniczny do kontaktu z punktem informacyjnym. W przypadku chęci skontaktowania się należy użyć jednego z możliwych danych kontaktowych.

Telefon Agencja Nieruchomości Rolnych

W sytuacji gdy ANR obecnie jest już agencją zamkniętą, należy kierować zapytania na nowo utworzony Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, czyli KOWR. Prowadzony jest punkt informacyjny dla zainteresowanych. Agencja Nieruchomości Rolnych telefon posiada obecnie jako telefon do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Aby skontaktować się telefonicznie, należy wybrać odpowiedni numer udostępniony na stronie internetowej. Numer telefonu ANR do kontaktu dla klientów to: (22) 376 76 76.

E-mail jednostek ANR

Oprócz telefon ANR udostępnia również adresy e-mail do kontaktu do poszczególnych jednostek. Istnieje sporo adresów e-mail w zależności od jednostki. Wiadomości elektroniczne należy kierować na maile nowo założonego Krajowego Ośrodka Nieruchomości Rolnych. Na podane adresy elektroniczne można na przykład kierować wnioski i dokumenty posiadające podpis elektroniczny.

Adres Agencja Nieruchomości Rolnych

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Adres: 01-207 Warszawa, ulica Karolkowa 30
Telefon: (22) 376 76 76
Fax: (22) 376 71 71
E-mail: [email protected]