GOPASS Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-02-04 17:31:07
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 16:36:45
GOPASS Telefon

Telefon Gopass na udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Gopass w celu uzyskania informacji o ofercie firmy. Aktualne dane kontaktowe do ośrodków współpracujących z Gopass.

Co to jest Gopass?

Gopass jest miejscem, w którym zainteresowani mogą nabyć bilety, wejściówki oraz karnety na ośrodki górskie, parki wodne oraz inne atrakcje w różnych krajach. Gopass posiada specjalny program lojalnościowy, w którym dzięki zakupowi różnych biletów i wejściówek członek programu Gopass dostaje specjalne punkty. Dzięki nim posiadacz zostaje upoważniony do skorzystania z ofert promocyjnych na bilety lub produkty w punktach sprzedaży w punktach partnerskich Gopass. W celu skorzystania z usług Gopass należy zarejestrować konto. Jest to możliwe na stronie internetowej Gopass, aplikacji mobilnej Gopass lub w ośrodkach akceptujących kartę Gopass.

Kontakt Gopass

W celu uzyskania ogólnych informacji o Gopass warto skorzystać z formularza kontaktowego. Udostępniony on został dla zainteresowanych osób na stronie internetowej. Jest to bardzo prosta i intuicyjna forma kontaktu do Biura Obsługi Klienta. Informacje, jakie należy podać w formularzu kontaktowym to:

  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • kategorię pytania wybieraną z dostępnej listy
  • treść wiadomości

Wiadomości zwrotne z odpowiedzią na pytanie wysyłane są przez konsultantów na podany w formularzu adres e-mail. Pracownicy Biura Obsługi Klienta odpisują w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe. Dla osób chcących skorzystać z innej formy kontaktu istnieje taka możliwość.

Telefon Gopass

Do Gopass istnieje możliwość kontaktu za pomocą telefonu Gopass oraz adresu poczty elektronicznej. Jeśli klient preferuje kontakt elektroniczny, warto wybrać formularz kontaktowy lub adres e-mail. Wiadomości trafiają bezpośrednio do konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania. Osoby preferujące kontakt telefoniczny został udostępniony telefon Gopass na infolinię. Konsultanci odbierają połączenia w każdy dzień tygodnia w godzinach od 8:00 do 18:00. Telefon Gopass do kontaktu to: 0850122155. Istnieje również drugi telefon Gopass do kontaktu z infolinią międzynarodową. Telefon Gopass to: +421220510448. Połączenia odbierane są w tych samych godzinach co pierwszy telefon Gopass. Do dyspozycji klienci mają również możliwość skorzystania z adresu e-mail Gopass: [email protected].

Ośrodki Gopass

W zakładce kontakt możliwe jest znalezienie dokładnych danych kontaktowych do każdego ośrodka współpracującego z Gopass. Wystarczy z listy wybrać konkretny ośrodek, a na ekranie pojawia się telefon do ośrodka oraz adres e-mail do ośrodka. W przypadku chęci kontaktu na ogólną infolinię warto dzwonić na ogólny telefon Gopass.

Reklamacje Gopass

Klienci mają możliwość skorzystania z prawa do reklamacji z powodu wad produktów i usług zakupionych w programie Gopass. Przed wysłaniem zgłoszenia warto skorzystać z przygotowanych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tam odpowiedzi na problem zainteresowanego, można skorzystać z możliwych form kontaktu. W tym celu udostępniony został formularz reklamacyjny, który dostępny jest jedynie dla osób posiadających konto Gopass. Klienci preferujący kontakt za pomocą adresu poczty elektronicznej mogą wysyłać zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].