0

Manta telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-01-04 22:04:06
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 18:08:05
Manta telefon

Uzyskaj kontakt z firmą dzięki dostępnemu na stronie telefonowi Manta. Telefon Manta dostępny jest pod wieloma aktywnymi numerami. Połącz się z konsultantem dzięki telefonowi Manta.

Co to jest Manta?

Manta jest polskim przedsiębiorstwem założonym w roku 1998 ze swoją siedzibą mieszczącą się w Warszawie. Zajmuje się ono sprowadzaniem, a także dystrybucją sprzętu RTV, AGD, oraz IT z Chin. Manta jest pierwszą firmą, która ogłosiła plany sprowadzenia telewizorów z technologią 3D w Polsce. Ponadto firma ogłosiła także plany rebrandingu i przesunięcia produktów budżetowych do submarek. Od roku 2008 wszystkie produkty Manty są oficjalnie dostępne na pozostałych rynkach środkowoeuropejskich, w tym w państwach takich jak Czechy, Estonia czy też Węgry. Manta oferuje klientom swoje produkty w bardzo przystępnych dla kieszeni cenach niż konkurencyjne marki, przy takiej samej technologii. Dzięki temu ich produkty wykorzystywane są już przez wielu zadowolonych konsumentów.

Kontakt Manta

Kontakt z firmą dostępny jest na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego na stronie telefonu Manta. Jest to sposób na bezpośrednie skontaktowanie się z konsultantem Biura Obsługi Klienta i dowiedzenie się wszelkich informacji dotyczących produktów oferowanych przez firmę. Warto wspomnieć, że telefon Manta dostępny jest pod kilkoma różnymi numerami. Zostały one jednak krótko i zwięźle opisane dzięki czemu, szukający odpowiedniego numeru klient nie powinien mieć problemów ze znalezieniem tego właściwego. Dla osób preferujących kontakt online udostępnione zostały adresy poczty elektronicznej, na które klienci mogą nadsyłać wszelkie pytania czy wątpliwości. Konsultanci z pewnością odeślą wiadomość zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Call Center Manta

Telefon Manta połączenie z sekretariatem
Telefon: +48 22 332 34 50
Adres e-mail: [email protected]
Adres e-mail: [email protected]

Telefon Manta do serwisu
Telefon: +48 22 123 96 60
Adres e-mail: [email protected]

Telefon Manta do spraw współpracy w Polsce
Telefon: +48 798 977 425
Adres e-mail: [email protected]

Telefon Manta do spraw współpracy eksportowej
Telefon: +48 785 002 528
Adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

Kontakt Manta z działem marketingu
[email protected]

Kontakt Manta z działem personalnym
[email protected]