Panasonic Polska telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-02-07 17:48:01
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 15:06:02
Panasonic Polska telefon

Najnowsze urządzenia firmy dostępne są pod wybranym telefonem Panasonic. Warto jest zadzwonić pod telefon Panasonic i przekonać się o dostępnym asortymencie, jaki oferuje klientom Panasonic Polska.

Panasonic co to jest?

Panasonic jest czołową japońską marką. Firma specjalizuje się w obrazowaniu oraz produktach optycznych takich jak aparaty fotograficzne, kamery, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt gospodarstwa domowego, między innymi chłodziarki, pralki, kuchenki mikrofalowe, golarki, suszarki, a także urządzenia klimatyzacyjne. Natomiast w Gnieźnie znajduje się jedyna w Europie fabryka Panasonica, która wytwarza dla firmy ogniwa cynkowo-węglowe. Sama firma cieszy się dużą popularnością nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie, a jej produktów używają miliony zadowolonych konsumentów.

Kontakt z Panasonic Polska

Dostępny telefon Panasonic jest bardzo prosty do odnalezienia i dostępny dla wszystkich zainteresowanych klientów. Dzięki internetowemu katalogowi numerów online bez problemu znaleźć można wszelkie dostępne numery do firmy. Poza telefonicznym kontaktem z firmą istnieją również inne możliwości, dzięki którym klienci mogą skontaktować się z Panasonic. Warto dodać, że istnieje więcej niż jeden aktywny numer telefonu Panasonic. Jednak dzięki zastosowaniu krótkich aczkolwiek szczegółowych opisów, możliwe jest szybkie odnalezienie interesującego klienta numeru. Kontakt z firmą Panasonic umożliwiony został klientom także poprzez dostępny na oficjalnej stronie internetowej firmy formularz kontaktowy. Należy w podanym formularzu uzupełnić odpowiednie rubryki danymi takimi jak imię, nazwisko, czy adres, a w samej wiadomości zawrzeć nurtujące pytanie czy wątpliwość związanych z oferowanymi przez firmę urządzeniami. Z pewnością odpowiedź na wysłane przez klienta pytanie zostanie udzielona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych i odesłana zostanie wiadomość zwrotna od konsultanta Biura Obsługi Klienta Panasonic.

Telefon Panasonic

Telefon Panasonic przeznaczony do połączeń z numerów telefonów stacjonarnych: 801 003 532
Telefon Panasonic przeznaczony do połączeń z numerów telefonów komórkowych: 22 295 37 27
*Telefon Panasonic aktywny jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.