Telefon Dino

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-09-28 01:57:20
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 15:58:15
Telefon Dino

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów handlowych Dino. Uzyskaj informacje od konsultantów Dino. Telefon Dino oraz inne aktualne dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Co to jest Dino?

Jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci marketów spożywczych i przemysłowych założona w 1999 roku na terenie województwa wielkopolskiego. Obecnie w 2022 roku posiada już 1975 sklepów w całej Polsce. Aktualnie trwa ciągła ekspansja sieci sklepów na wschód Polski. Placówki zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach oraz na obrzeżach miast dużych. Większość sklepów Dino otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:30 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 8:30 do 20:00.

Kontakt Dino

W przypadku kontaktu z Dino dla zainteresowanych istnieje kilka możliwości. Dla klientów został udostępniony formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Pytania można zadawać na każdy temat dotyczący marketów Dino. W formularzu wystarczy podać adres poczty elektronicznej, miejscowość marketu Dino oraz treść wiadomości. Odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu adres e-mail przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Do Dino podany został również telefon Dino oraz e-mail Dino.

Telefon Dino

Sklepy Dino dają możliwość kontaktu za pomocą telefonu Dino oraz adresów poczty elektronicznej. Istnieje możliwość kontaktu z sekretariatem Dino oraz sekretariatem handlowym Dino. Do sekretariatu Dino telefon to: +48 62 725 54 00. W przypadku chęci kontaktu telefonicznego do sekretariatu handlowego Dino należy dzwonić na telefon Dino: +48 62 722 39 55. Na stronie internetowej nie ma informacji dotyczącej dokładnych dni i godzin działania obu telefonów Dino. W sytuacji, w której telefon Dino nie odpowiada, warto skorzystać z innych dostępnych form kontaktu między innymi adresów poczty elektronicznej. Istnieją dwa e-maile i są to: [email protected] oraz [email protected].

Media Dino

Dla mediów został udostępniony osobny adres poczty elektronicznej. Odpowiedzi wysyłane są przez konsultantów na wiadomości wyłącznie od prasy. E-mail Dino, na który należy kierować zapytania to: [email protected]. Niestety na stronie internetowej nie został podany telefon kontaktowy dla mediów, zatem jedyną opcją jest kontakt elektroniczny.