0

Telefon Filharmonia Kaszubska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-16 23:20:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 09:58:27
Filharmonia Kaszubska Telefon

Filharmonia Kaszubska telefon - Zadzwoń i zarezerwuj bilety na koncert. Sprawdź aktualny repertuar. Skorzystaj z telefonu kontaktowego dostępnego na stronie

Filharmonia Kaszubska kontakt

Filharmonia Kaszubska swą siedzibę mieści w Wejherowskim Centrum Kultury. Jest to dom kultury w Wejherowie oraz stanowi samorządową instytucję kultury. Uchwała Miasta Wejherowa dnia 4 września 1990 roku zostało stworzone Wejherowskie Centrum Kultury, które zastąpiło dotychczasowy Miejski Dom Kultury.

Filharmonia Kaszubska kontakt umożliwia w celu zakupu biletów oraz rezerwacji sali dla grup powyżej 10 osób. Dodatkowo możliwe jest zapytanie o aktualny repertuary oraz przyszłe wydarzenia w Wejherowskim Centrum Kultury. Kontakt możliwy jest poprzez telefon Filharmonia Kaszubska obsługuję go przez kasy, skorzystanie z podanego na stronie adresu e-mail lub wysłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy.

Filharmonia Kaszubska telefon

Filharmonia Kaszubska telefon obsługiwany przez kasy biletowe służy w celu zakupu biletu lub rezerwacji dla większych grup. Możliwe jest jednak skorzystanie z telefonu w celach informacyjnych.

Filharmonia Kaszubska telefon 58 672 27 75

Filharmonia Kaszubska kontakt online

Filharmonia Kaszubska kontakt online umożliwia poprzez udostępniony na oficjalnej stronie adres e-mail lub wykorzystanie formularza kontaktowego. Dodatkowo możliwe jest znalezienie Filharmonia Kaszubska FAQ, gdzie znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Filharmonia Kaszubska e-mail: [email protected]

Filharmonia Kaszubska dane kontaktowe

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, możliwe jest odwiedzenie placówki osobiście oraz zadanie nurtujących pytań w kasie. Możliwy jest przy okazji zakup biletów lub rezerwacja sali dla grup zorganizowanych. Szczegółowe dane kontraktowe Filharmonia Kaszubska udostępnia na swojej stronie.

Filharmonia Kaszubska adres
ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo