0

Telefon Lime

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-12-11 07:25:49
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 15:20:25
Telefon Lime

Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Lime. Telefon Lime udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc w sprawie wynajmu hulajnóg firmy Lime.

Co to jest Lime?

Lime jest aplikacją, dzięki której możliwe jest wypożyczenie rowerów oraz wypożyczenie hulajnóg. Firma działa w około 30 różnych krajach. Na stronie internetowej znajduje się mapa z zaznaczonymi wszystkimi lokacjami, w można wypożyczyć pojazdy. Hulajnogi elektryczne można wypożyczyć za pomocą aplikacji mobilnej, którą można pobrać na telefon. Wystarczy zeskanować kod telefonem, aby móc skorzystać z transportu.

Kontakt Lime

Kontakt z Lime możliwy jest na kilka sposobów poprzez formularze, czaty, telefon Lime oraz e-mail. Pierwszym z nich jest czat online z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Czat możliwy jest do uruchomienia w prawym dolnym rogu strony internetowej Lime po naciśnięciu na specjalną ikonę. Czat przeprowadzany jest z botem, który pomaga znaleźć odpowiedź na problem zainteresowanego. Warto również przejrzeć samemu zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdujące się pod odpowiednią zakładką.

Jeśli brak jest tam odpowiedzi na interesujące klienta pytanie, można skorzystać z formularza kontaktowego, które po wypełnieniu i wysłaniu trafiają do konsultantów w Biurze Pomocy Klienta. Odpowiedzi są wysyłane w godzinach pracy konsultantów tak szybko jak to możliwe. Informacje konieczne do podania w formularzu to:

  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • temat i treść wiadomości
  • miasto, pojazd oraz problem, jaki pojawił się podczas jazdy

Telefon Lime

Oprócz czatu online oraz formularza kontaktowego klienci mają możliwość skorzystania z kilku innych form kontaktu. Telefon Lime został udostępniony na stronie internetowej dla zainteresowanych. Możliwy zatem jest kontakt poprzez rozmowę telefoniczną, dzwoniąc na telefon Lime. Telefony Lime odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, jednak nie zostały podane dokładne godziny odbierania połączeń na telefon Lime. Jeśli pracownicy nie odbierają, można skorzystać z innej formy kontaktu.

E-mail Lime

Do kontaktu elektronicznego oprócz czatu i formularza można wysłać wiadomość bezpośrednio na adres poczty e-mail Lime. Pytania w wiadomościach należy kierować na specjalnie przygotowany do tego adres do Biura Obsługi Klienta. E-mail dla klientów w sprawach pytań i problemów to: [email protected].