0

Szwagropol telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-01 13:57:52
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 16:20:40
Szwagropol telefon

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta przewoźnika Szwagropol. Telefon Szwagropol dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Możliwość zakupu biletów online.

Co to jest Szwagropol?

Szwagropol to firma transportowa powstała już w 1993 roku w Krakowie. Kursy, jakie wykonywane są przez autokary Szwagropol to połączenia między miastami małopolski takimi jak Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, Bukowina Tatrzańska, Limanowa oraz Szczawnica. Na stronie internetowej Szwagropol istnieje możliwość zakupienia biletu online na przejazd autokarem.

Kontakt Szwagropol

Na stronie internetowej istnieje aktualny rozkład jazdy autokarów. Warto się z nim zapoznać przed zakupem biletu, który możliwy jest na stronie. Dla klientów został stworzony specjalny system rezerwacji, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można zarezerwować przejazd na konkretną datę i godzinę. W przypadku pytań odnośnie przejazdów można skorzystać z prostego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej Szwagropol. Dane, jakie należy podać to:

  • imię i nazwisko
  • telefon kontaktowy
  • adres e-mail
  • treść wiadomości

Na pytania odpowiadają konsultanci firmy Szwagropol pracujący w Biurze Obsługi Klienta. Dla osób zainteresowanych innymi formami kontaktu istnieje adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu Szwagropol.

Telefon Szwagropol

Dla klientów preferujących rozmowę telefoniczną został udostępniony telefon Szwagropol do Biura Obsługi Klienta. Połączenia należy kierować na telefon Szwagropol: +48 12 271 35 50, które są odbierane przez konsultantów firmy. Są oni do dyspozycji zainteresowanych osób i odpowiedzą na każde pytanie odnośnie przewoźnika, autokarów, tras, rozkładów jazdy oraz biletów. Warto skorzystać z telefonu Szwagropol w przypadku posiadania pytania, zanim postanowi się zakupić bilet na przejazd. Pamiętać należy o godzinach działania infolinii telefonicznej. Telefony od interesantów odbierane są codziennie przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:30 do 20:00. W przypadku innych godzin warto rozważyć skorzystanie z jeszcze jednej formy kontaktu, jaką jest adres poczty elektronicznej.

E-mail Szwagropol

Dla osób preferujących kontakt elektroniczny oprócz formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej podany został adres poczty elektronicznej. E-mail Szwagropol, na który można kierować zapytania to: [email protected]. Wiadomości e-mail trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy w godzinach pracy odpowiadają na pytania tak szybko jak to możliwe.