PKP telefon - Polskie Koleje Państwowe S.A.

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-30 08:07:51
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 14:40:38
PKP telefon - Polskie Koleje Państwowe S.A.

Telefon PKP dostępny jest przez całą dobę. Możliwe uzyskanie konkretnych informacji pod numerem telefonu Polskie Koleje Państwowe.

Dzięki zadzwonieniu pod telefon PKP można uzyskać informacje dotyczące rozkładów jazdy, przystankach, cenach biletów, a także o opóźnieniach pociągów. Jeśli zadzwonisz pod podany numer 703 200 200, możesz uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Telefon PKP pod podanym numerem jest obsługiwany przez wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta. 

Telefon PKP S.A.

Centrala PKP

Al. Jerozolimskie 142A, 
02-305 Warszawa

Adresy skrytek na ePUAP

/PKPSA_Centrala/SkrytkaESP
/PKPSA_Centrala/domyslna

Telefon PKP dla informacji dla Pasażerów

Jednym ze sposobów skontaktowania się z PKP jest możliwość skorzystania z telefonu PKP. Pytania do spółki można także wysyłać na adres poczty elektronicznej [email protected]. Wszelkie odpowiedzi będą przesyłane w jak najkrótszym czasie. Telefon PKP jest dostępny pod numerem 703 200 200. Pod dostępnym numerem dostępne są informacje na temat przewozów pasażerskich oraz zakupów biletów. Informacje te można także uzyskać w kasach, u konduktorów, a także online. Podany numer jest przeznaczony zarówno dla telefonów komórkowych jak i stacjonarnych. Koszt połączenia za minutę wynosi 1,29 złotych.

Całodobowy telefon PKP

Dla wszystkich pasażerów z niepełnosprawnościami dostępny jest telefon PKP 24h, który jest dostępny przez całą dobę przez wykwalifikowanych konsultantów. Koszt za takie połączenie zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon: +48 42 205 45 31 

Numer telefonu PKP +48 22 391 97 57 jest dostępny dla osób dzwoniących zza granicy, a także dla osób, które posiadają numer telefonu zarejestrowany u zagranicznych operatorów. Połączenie takie jest płatne zgodnie z taryfą operatora. Oba numery telefonów PKP dostępne są przez siedem dni w tygodniu całą dobę.

W przypadku osób z ograniczoną mobilnością albo posiadających problemy z poruszaniem się dostępny jest specjalny numer. Dzwoniąc pod telefon PKP 22 474 13 13, mamy możliwość, aby zgłosić potrzeby pomocy w poruszaniu się po terenie dworca.