Zooplus telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-06 06:42:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:29:25
Zooplus telefon

Kontakt telefoniczny z Zooplus dla zainteresowanych. Aktualny numer telefonu do Zooplus dla klientów. Infolinia telefoniczna Zooplus dostępna na stronie.

Zooplus kontakt

Kontakt Zooplus jest możliwy między innymi online poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jednak zanim skorzysta się z takiego arkusza, warto jest sprawdzić sekcję FAQ przygotowaną przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Można tam znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie bez potrzeby na kontakt Zooplus. Jednak dla osób, które nie uzyskały odpowiedzi na swoje pytanie poprzez sekcję FAQ, przygotowano właśnie formularz kontaktowy. Aby arkusz został poprawnie odebrany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, należy go odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do pracowników, którzy zajmują się obsługą klienta, a następnie można go wysłać. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie pytania zadawane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres: Sonnenstraße 15, w 80331 Monachium (Niemcy)

Telefon Zooplus

Pomoc konsultantów Biura Obsługi Klienta jest możliwa również poprzez telefon Zooplus. Aby skontaktować się z pracownikami, używając do tego telefonu Zooplus należy wybrać numer kontaktowy +48 12 20 05 223. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Zooplus nie działa przez całą dobę. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Zooplus od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 16:00.

Dzwoniąc na telefon Zooplus i wybierając odpowiedni numer wewnętrzny, właściciele zwierząt mogą uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniej karmy. Porady żywieniowe realizowane przez telefon Zooplus udzielane przez specjalistów, dostępne są w godzinach, w których konsultanci obsługują telefon Zooplus pod numerem kontaktowym +48 12 20 05 223 wew. 4. Aby uzyskać poradę żywieniową od konsultantów, dzwoniąc na telefon Zooplus, należy przygotować podstawowe dane zwierzaka, takie jak między innymi wiek, płeć, rasa oraz waga.

Telefon: +48 12 20 05 223