Pink MMA telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2019-01-04 23:43:00
  • Data modyfikacji: 2022-06-27 10:56:40
Pink MMA telefon

Pink MMA – wielkie wydarzenie sportowe. Infolinia do Pink MMA. Ceny biletów do gali Pink MMA. Telefon do Pink MMA, kontakt z federacją przez telefon.

Pink MMA

Pink MMA to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ jest to pierwsza w historii polskiego MMA impreza organizowana wyłącznie przez kobiety, dla kobiet i z udziałem fighterów ze środowiska LGBT+. Pink MMA to nowa federacja freak fightów, która ma na celu zrzeszenie osób ze społeczności LGBT+, ale także osób wspierających tę społeczność. Pierwsza gala Pink MMA odbyła się 3 czerwca 2022 roku (wybór nieprzypadkowy, bowiem to czerwiec to Miesiąc Dumy) i okazała się wielkim sukcesem dzięki debiutowi wielu polskich influencerów szczególnie z platformy TikTok. Mieszane sztuki walki zyskują na popularności z roku na rok, czego dowodem są nowo powstałe federacje, takie jak High League czy Pink MMA. Ta ostatnia jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ zawodnikami są osoby głównie ze środowiska LGBT+.

Kontakt z Pink MMA 

Federacja Pink MMA obecnie utrzymuje kontakt ze swoimi widzami na kilka sposobów. Kontakt z obsługą klienta skupia się na elektronicznych formach obsługi. Oprócz infolinii Pink MMA kontakt możliwy jest za pośrednictwem formularza kontaktowego. Aby wysłać zapytanie lub prośbę online, należy wypełnić dane kontaktowe nadawcy. Dodatkowo, jeśli problem związany jest z zakupem, w formularzu kontaktowym można podać dane karty i transakcji. Pink MMA umożliwia kontakt przez formularz 24 godziny na dobę, jednak odpowiedzi wysyłane są tylko w godzinach pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o tej nowej federacji, zanim stanie się ona popularna, zajrzyj na ich stronę internetową już dziś.

Infolinia Pink MMA.

Być może szukałeś infolinii Pink MMA, ale niestety nie jest ona obecnie dostępna. Nie oznacza to jednak, że Pink MMA jest mniej dostępne niż wcześniej! Właśnie przenieśliśmy się na adres e-mail, na który można kierować pytania i komentarze. Federacja Pink MMA prowadzi infolinię w postaci adresu e-mail. Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem z nimi, możesz skorzystać z poniższego adresu mailowego: [email protected]. Oprócz tego istnieje forma infolinii Pink MMA w postaci czatu online. Znajdziesz go na stronie zakupu biletów.