0

Primark telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-09-20 22:09:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 09:52:51
Primark telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Primark. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Primark. Dane kontaktowe do Primark są podane na stronie infolinii.

Primark kontakt

Primark Stores Limited – irlandzkie przedsiębiorstwo odzieżowe zajmujące się sprzedażą detaliczną odzieży, należące do koncernu Associated British Foods. Na rodzimym rynku przedsiębiorstwo operuje pod nazwą Penneys. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1969 roku, a jego siedziba mieści się w Dublinie. W 2015 roku sieć Primark liczyła ponad 270 sklepów w dziewięciu krajach Europy: w Wielkiej Brytanii (161), Irlandii (38), Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech i Portugalii, a także w Stanach Zjednoczonych. W kwietniu 2016 otwarto pierwszy sklep we Włoszech. W sierpniu 2020 roku spółka otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce, w Galerii Młociny w Warszawie. W maju 2021 roku otwarto drugi w Galerii Posnania w Poznaniu. Do tej pory największym sklepem Primark działającym na całym świecie jest Birmingham High Street, który zajmuje imponującą powierzchnię handlową 14 800 m2 rozłożoną na pięciu piętrach. Ten sklep oferuje trzy doświadczenia kulinarne, w tym pierwszą Primark Café z Disneyem. W sklepie znajduje się również studio kosmetyczne i fryzjerskie. Siedziba Primark w Polsce zlokalizowana jest pod adresem Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa.

Chcąc skontaktować się z Primark, dostępny jest bardzo prosty w obsłudze oraz intuicyjny formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Przyczyna zapytania
  • Nazwa
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Temat
  • Opis

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do działu Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wysłane przez klienta zapytanie.

Primark telefon 22 300 30 61

Dostępna jest również linia telefoniczna Primark. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 22 300 30 61. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do soboty od godziny 10:00 – 22:00. W pozostałe dni konsultanci nie odbierają telefonów. Kontakt telefoniczny jest najszybszą metodą skontaktowania się z Primark.