Prestige MJM telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-07-09 05:54:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 10:35:24
Prestige MJM telefon

Aktualny numet telefonu do Prestige MJM dostępny na stronie internetowej. Infolinia telefoniczna Prestige MJM dla klientów. Skontaktuj się telefonicznie z Prestige MJM.

Prestige MJM kontakt

Polska placówka Prestige MJM swoje położenie ma w Ostrowie Małopolskim na ulicy Poznańskiej 72. Kontakt Prestige MJM z biurem umożliwia poprzez pocztę elektroniczną o adresie [email protected]. Odpowiedzi na wszelkie pytania od klientów są wysyłane w godzinach pracy biura.

Dodatkowo kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta jest możliwy pod adresami e-mail [email protected], [email protected] oraz [email protected]. Możliwy jest także kontakt Prestige MJM poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do Biura Obsługi Klienta. Następnie, poprawnie wypełniony formularz kontaktowy, można wysłać. Pracownicy starają się odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane przez klientów zarówno poprzez formularz kontaktowy jak i pocztę elektroniczną, tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Biuro Prestige MJM Polska:
Adres: ul. Poznańska 72, 63-400 Ostrów Wielkopolski
E-mail: [email protected]

E-mail (Biuro Obsługi Klienta):
Agnieszka Podskarbi - [email protected]
Mikołaj Kostera - [email protected]
Oskar Wrotniak - [email protected]

Telefon Prestige MJM

Obecnie dostępny telefon Prestige MJM prowadzi do polskiego biura. Telefon Prestige MJM działa pod numerem kontaktowym 62 734 62 61. Warto pamiętać o tym, aby dzwonić na telefon Prestige MJM w godzinach pracy biura. Dzwoniąc na telefon Prestige MJM można uzyskać odpowiedzi od konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta na wszystkie nurtujące pytania dotyczące działalności Prestige MJM, czy innych spraw związanych z agencją koncertową.

Telefon: 62 734 62 61