0

Billie Eilish kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-07-07 18:02:55
  • Data modyfikacji: 2022-12-24 12:20:46
Billie Eilish kontakt

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na kontakt z Billie Eilish. Niestety w chwili obecnej nie ma możliwości skontaktowania się z piosenkarką poprzez telefon Billie Eilish. Podane zostały inne formy kontaktu z Billie Eilish.

Telefon Billie Eilish

Niestety w chwili obecnej, aktualnie nie został udostępniony żaden aktualny telefon Billie Eilish. Z tego też względu wszyscy klienci nie mają możliwości na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami i osobami odpowiedzialnymi za piosenkarkę. W przypadku udostępnienia telefonu Billie Eilish poniższa strona internetowa z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe dane i informacje. Istnieją jednak inne sposoby na skontaktowanie się z piosenkarką, które umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej.

Billie Eilish kontakt

Wszyscy chcący skontaktować się z piosenkarką mają kilka dostępnych możliwości na rozmowę z nią. Pierwszą opcją jest napisane na mediach społecznościowych Billie Eilish. Billie Eilish jak większość znanych osobistości czy piosenkarek i influencerek posiada wiele kont na różnych mediach społecznościowych między innymi na Instagramie, czy też na Twitterze. Wszyscy fani mogą próbować pisać bezpośrednie wiadomości do Billie Eilish. Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo, że Billie Eilish odpowie bezpośrednio. Dodatkowo warto także oznaczać ją pod tweetami na Twitterze.

Billie Eilish e-mail

Dodatkowo poniżej podany został także adres poczty elektronicznej, na który można pisać wiadomości do menadżera Billie Eilish. W wiadomości należy przedstawić powód, z jakim klient pisze do Billie Eilish, a także dokładnie opisać zaistniały problem przedstawiając jak najprzydatniejsze informacje, które uproszczą pracę menadżera Billie Eilish. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Jest to najpewniejszy sposób na kontakt z piosenkarką Billie Eilish. Menadżer Billie Eilish postara się odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

Adres e-mail Billie Eilish do Managera Danny Rukasin: [email protected] lub [email protected]
Adres e-mail Billie Eilish do Managera Brandona Goodmana: [email protected]
Adres e-mail Billie Eilish do Publicysty Alexandra Baker: [email protected]
Adres: High Rise PR, 2592 Hyler Ave, Los Angeles, CA 90041