Zalando Lounge telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-02-05 05:26:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 10:40:56
Zalando Lounge telefon

Kontakt z obsługą klienta Zalando Lounge. Telefon Zalando Lounge dla klienta. Telefoniczna infolinia Zalando Lounge dla zainteresowanych. Numer do Zalando Lounge.

Zalando Lounge kontakt

Zalando Lounge jest to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedawaniem outletu. Dzięki temu, że produkty na stronie są outletami, klienci mogą je nabyć w bardziej atrakcyjnych cenach. Jednak produkty, które można znaleźć w sklepie internetowym Zalando Lounge, są mocno limitowane i ograniczone. 

W przypadku potrzeby kontaktu z Zalando Lounge można wypełnić formularz kontaktowy. Arkusz pozwala przesłać do Biura Obsługi Klienta Zalando Lounge napisane przez klienta zapytanie. Jednak warunkiem przesłania formularza kontaktowego do Biura Obsługi Klienta Zalando Lounge jest uzupełnienie wszystkich danych kontaktowych.

Innym sposobem kontaktu z Zalando Lounge jest napisanie wiadomości i wysłanie jej na odpowiedni adres poczty elektronicznej. Zalando Lounge odbiera wiadomości kontaktowe od klientów, które są wysyłane na e-mail o adresie [email protected].

E-mail: [email protected]

Telefon Zalando Lounge

Kontakt z Zalando Lounge jest dostępny również poprzez telefon Zalando Lounge. Aby skontaktować się z Zalando Lounge, należy zadzwonić na telefon Zalando Lounge, który jest pod numerem 00800 4911 786. Jednak należy pamiętać, że telefon Zalando Lounge nie jest dostępny całodobowo. Na telefon Zalando Lounge można dzwonić tylko o określonych godzinach. Telefon Zalando Lounge jest dostępny dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00. Telefon Zalando Lounge jest niestety płatny. Płatność za rozmowę jest zgodna z taryfą operatora. 

Telefon: 00800 4911 786