Telefon Pyszne.pl

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-08-27 09:21:37
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 09:56:10
Telefon Pyszne.pl

Dowiedz się więcej o telefonie Pyszne.pl. Wszystkie potrzebne dane takie jak telefon, adres czy dane firmy dostępne są na poniższej stronie.

Telefon Pyszne.pl

Telefon: 71 707 14 11
Fax: 71 723 75 36
Adres E-mail: [email protected]

Kontakt z Pyszne.pl możliwy jest telefonicznie oraz mailowo. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z zamówieniem warto skontaktować się z restauracją telefonicznie. Telefon Pyszne.pl dostępny jest dla wszystkich w godzinach od 10 do 23. Możliwe jest także wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie w celu kontaktu z Pyszne.pl.

Co to jest Pyszne.pl i w jaki sposób działa

Pyszne.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online. Po dokonaniu konkretnego zamówienia aplikacja przekazuje je do wybranej restauracji, gdzie jest realizowane. Gdy skończy się proces przygotowania paczka z jedzeniem, trafia do kuriera, który bardzo szybko dostarcza ją pod wskazany adres. Dzięki skorzystaniu z telefonu Pyszne.pl można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. W celu wybrania dobrego numeru do Pyszne.pl warto skorzystać z serwisu. Każdy użytkownik Pyszne.pl uzyska potrzebne wsparcie. Numer telefonu Pyszne.pl może występować w kilku dostępnych odmianach.