0

UNIQA telefon (AXA) Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-10-19 03:47:30
  • Data modyfikacji: 2022-09-15 14:58:43
UNIQA telefon (AXA)

Aby skontaktować się z konsultantami UNIQUA dobrym pomysłem jest wykorzystanie telefon UNIQUA. Na poniższej stronie znajduje się zawsze aktualny UNIQUA telefon.

Telefon UNIQUA

W celu nawiązania kontaktu z konsultantami UNIQUA klienci chętnie wykorzystują numer telefon UNIQUA. Wyszukiwarka numerów telefonu agreguje numery telefonu do wielu firm, w tym UNIQUA telefon. Świetnie wyszkolona kadra pracownicza jest gwarantem szybkiej i fachowej obsługi. Chętnie przedstawią oni indywidualną ofertę oraz dołożą wszelkich starań aby jakość świadczonych usług była jak najwyższa. Aktualne dane kontaktowe znajdują się poniżej.

UNIQUA telefon

Telefon: 22 599 95 22
Powyższy numer telefonu działa całodobowo.

W celu zgłoszenia szkody można również wykorzystać znajdujący się na stronie formularz kontaktowy. Należy podać w nim wszystkie potrzebne dane takie jak numer polisy oraz PESEL. Chętnie wybierany przez klientów kontakt telefoniczny świadczy o najwyższej jakości obsługi klienta. Agenci chętnie przeprowadzą klientów przez wszystkie formalności. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kontakt telefoniczny umożliwia również zapoznanie się z indywidualną ofertą ubezpieczeniową zarówno dla nowych i aktualnych klientów firmy ubezpieczeniowej UNIQUA.