Robert Lewandowski RL9

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-07-16 15:21:00
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 13:08:15
Robert Lewandowski RL9

Kontakt do Roberta Lewandowskiego. Sprawdź jak skontaktować się z Robertem Lewandowskim. Aktualne dane do Roberta Lewandowskiego znajdują się na stronie.

Kim jest Robert Lewandowski RL9

Robert Lewandowski to polski piłkarz grający na pozycji napastnika. Swoją karierę rozpoczynał w kilku drużynach juniorskich. Jego pierwszym większym sukcesem było zdobycie Pucharu Polski w barwach Lecha Poznań w sezonie 2008/2009. Jego kariera zaczęło szybko rosnąć i w 2010 roku trafił do niemieckiego klubu Borussia Dortmund. W roku 2014 podpisał on kontrakt z innym czołowym klubem z Niemiec Bayern Monachium. Rok później miał miejsce mecz z Wolfsburgiem, w którym udało mu się strzelić 5 bramek w 9 minut, ustanawiając liczne rekordy. Przez wiele ostatnich lat, uważany za czołowego napastnika obok takich graczy jak Leo Messi oraz Cristiano Ronaldo. W swojej dotychczasowej karierze wygrał z drużynami liczne puchary i trofea oraz zajął drugie miejsce w plebiscycie Złota Piłka. W roku 2022 ogłoszono transfer Roberta Lewandowskiego do hiszpańskiego klubu FC Barcelona.

Kontakt Robert Lewandowski RL9

Ze względu na olbrzymią popularność piłkarza wiele osób chciałoby się z nim skontaktować. Nie jest to jednak takie proste. Znane osoby raczej starają się nie upubliczniać swoich danych adresowych ani danych kontaktowych. Telefon do Roberta Lewandowskiego nie jest dostępny w sieci. Zdarzają się czasami wycieki numerów telefonów znanych osób, ale taka sytuacja nie miała miejsca w przypadku Roberta Lewandowskiego.

Social Media Robert Lewandowski RL9

Najprostszym sposobem do kontaktu z Robertem Lewandowskim dla fanów jest próba kontaktu za pomocą social media. Robert Lewandowski posiada swoje konto na Instagramie, TikToku oraz Twitterze, na których dodaje posty. Warto jest spróbować skontaktować się w ten sposób, jednak Robert posiada miliony obserwujących, zatem ciężko będzie uzyskać odpowiedź.

Marketing Robert Lewandowski RL9

Jednym ze sposobów skontaktowania się z Robertem jest skorzystanie z kontaktu do firmy zajmującej się marketingiem Roberta Lewandowskiego. Na stronie stor9 można użyć podanych danych kontaktowych. Telefon Stor9 do kontaktu w sprawach biznesowych z Robertem Lewandowskim to: +48 577 511 122. Telefon Robert Lewandowski nie odbiera, natomiast robią to odpowiednio przeznaczone do tego osoby, które zajmują się sprawami biznesowymi w jego imieniu. Możliwy jest również kontakt za pomocą poczty elektronicznej. E-mail RL9 to: [email protected].