0

KIR Szafir Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-09-15 01:33:56
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 23:55:54
KIR Szafir Telefon

Sprawdź czym jest mojeID oraz mSzafir. Aktualne dane kontaktowe do KIR dostępne na stronie internetowej. Telefon KIR dla klientów dostępny w przypadku chęci uzyskania pomocy. Skontaktuj się z KIR, czyli Krajową Izbą Rozliczeniową.

Co to jest Kir?

KIR, czyli Krajowa Izba Rozliczeniowa to instytucja powstała w 1991 roku. Zapewniają oni usługi, zwiększając poziom technologiczny systemów płatniczych oraz rozwiązań cyfrowych dla instytucji. Jednymi z nowszych projektów powstałych przez KIR są mojeID, czyli narzędzie do zdalnej weryfikacji tożsamości oraz mSzafir, czyli elektroniczny podpis kwalifikowany.

Kontakt Kir

Kontakt do KIR możliwy jest na kilka sposobów, jednak przed wysłaniem zapytania warto przejrzeć bazę pytań i odpowiedzi. Na stronie internetowej znaleźć można najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi do nich. Dzięki temu zainteresowani kontaktem mają możliwość znalezienia interesującego ich pytania.

Na stronie internetowej Krajowej Izby Rozliczeniowej znajduje się specjalny formularz kontaktowy, za pomocą którego zainteresowani mają możliwość wysyłania zapytań do konsultantów. W przypadku informacji, które należy podać w formularzu to przede wszystkim temat wybierany z dostępnej rozwijanej listy oraz informacje na przykład takie jak:

Telefon Kir

Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego z KIR. Szczególnie przydatne może to być dla osób preferujących rozmowę telefoniczną, gdyż jest to znacznie szybsza forma kontaktu. Telefon KIR działa jak infolinia telefoniczna i działa ona w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Telefon KIR do konsultantów posiada dwa numery. Jeden z nich przeznaczony jest do kontaktu z telefonu stacjonarnego: 801 500 207. Drugi telefon KIR przeznaczony jest do kontaktu z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych: 22 545 55 55. Warto pamiętać o kosztach połączenia na telefon KIR, który jest zgodny z taryfą operatora dzwoniącego.

E-mail Kir

W przypadku chęci kontaktu elektronicznego istnieje możliwość wysłania wiadomości na adres poczty elektronicznej. E-mail jest bardzo szybką i wygodną formą kontaktu. Adres e-mail KIR, czyli Krajowej Izby Rozliczeniowej do kontaktu to: [email protected]. Konsultanci wysyłają odpowiedzi w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe.

Adres Kir

Krajowa Izba Rozliczeniowa podaje swój adres, a także telefon KIR do recepcji. Telefon KIR do recepcji to: +48 22 545 55 00. Dokładny adres Krajowej Izby Rozliczeniowej to:
ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa