0

Fortuna telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-03-21 01:18:33
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 09:44:13
Fortuna telefon

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z Fortuną? Sprawdź więc poniższą stronę internetową, na której do kontaktu z bukmacherem udostępniony został między innymi telefon Fortuna. Dzięki telefonowi Fortuna klient ma możliwość na bezpośrednie otrzymanie informacji od konsultanta Biura Obsługi Klienta firmy. Pracownicy potrafią także udzielić odpowiedzi na pytania i niejasności klientów. Wypróbuj telefon Fortuna już dziś!

Co to jest Fortuna?

Fortuna jest to polskie przedsiębiorstwo bukmacherskie, należące do Fortuny Entertainment Group NV. Działa ona na rynku od 1996 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Profesjonał. 23 stycznia 2012 roku przedsiębiorstwo uzyskało od ministra finansów zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce, także za pośrednictwem internetu. Siedziba Fortuny znajduje się w Cieszynie.

Telefon Fortuna

Popularnym sposobem na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Fortuna. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednie uzyskanie informacji od pracowników firmy związanych z aktualnymi ofertami Fortuna. Dodatkowo także konsultanci obsługujący telefon Fortuna, potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości kontaktujących się za pośrednictwem tej metody osób. Skorzystać z telefonu Fortuna klienci mogą przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 24:00. Należy dodać, że jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na kontakt z bukmacherem Fortuna.

Telefon Fortuna: +48338582145

Kontakt Fortuna

Z bukmacherem Fortuna klienci mogą skontaktować się także na kilka innych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z opcji napisania wiadomości na podany poniżej adres poczty elektronicznej Fortuna. Za jej pośrednictwem klienci zakładów Fortuna mają możliwość korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Osoby zainteresowane mogą na podany poniżej adres poczty mailowej wysyłać wszelkie wiadomości zarówno prośby o pomoc, a także skargi, jak i zażalenia. Należy dodać, że przed wysłaniem wiadomości taką należy odpowiednio przygotować. Warto w miejscu na temat maila zawrzeć czego dotyczy zgłoszenie klienta, a w treści samej wiadomości z jak największą ilością szczegółów opisać sprawę, w jakiej klient zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią pracowników Fortuny powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Strona internetowa Fortuna

Dodatkowo klienci z zakładami Fortuna mogą skontaktować się także w sposób bezpośredni poprzez odwiedzenie stacjonarnego punktu bukmachera. Wszystkie dostępne stacjonarne punkty Fortuna zostały zebrane i umieszczone w odpowiedniej zakładce znajdującą się na oficjalnej stronie internetowej zakładów Fortuna. Dzięki temu klienci mogą sprawdzić, gdzie znajdują się punkty stacjonarne Fortuna. Pracownicy zakładów bukmacherskich dostępnych stacjonarnie z pewnością udzielą odwiedzającym ich klientom odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związanych z zakładami i działaniem systemu zakładów. Warto więc odwiedzić jeden z takich punktów. W przypadku braku stacjonarnego punktu firmy w najbliższej okolicy dobrze jest skorzystać z innych metod na kontakt z bukmacherem między innymi z dostępnego powyżej telefonu Fortuna.