Beretta telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-02-09 06:27:17
  • Data modyfikacji: 2022-11-18 18:46:19
Beretta telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z firmą Beretta? Na poniższej stronie internetowej opisane zostały wszelkie dostępne i aktualne sposoby w tym także telefon Beretta. Nie zwlekaj i już teraz wypróbuj telefon Beretta!

Beretta telefon

Pierwszą z możliwości na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta, jaką oferuje firma, jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Beretta. Dzięki niemu zainteresowani kontaktem klienci mają możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami Beretta, którzy udzielić im mogą aktualnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo także dzięki rozmowie poprzez telefon Beretta konsultanci firmy z chęcią na bieżąco odpowiedzą na wszystkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy także nadmienić, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Beretta. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi osobom zainteresowanym znalezienie odpowiedniego kontaktu.

Telefon Beretta dla telefonów stacjonarnych: +48 801 044 804
Telefon Beretta dla telefonów komórkowych: +48 56 663 79 99

Kontakt Beretta

Dla osób preferujących kontakt poprzez internet Beretta udostępnia także adres poczty elektronicznej, na który klienci mogą przesyłać pytania oraz problemy w formie wiadomości mailowych. Należy jednak pamiętać, aby wiadomość taka była odpowiednio skonstruowana. W temacie maila dobrze jest zawrzeć podwód, z jakim klient zwraca się o pomoc do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Beretta, a w treści wiadomości należy dokładnie opisać dany problem. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Beretta powinna zostać przesłana do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dane kontaktowe Beretta

Dodatkowo osoby, które wolą skontaktować się z firmą za pomocą bardziej tradycyjnych metod, mogą skorzystać z podanego poniżej adresu korespondencyjnego, wysyłając daną sprawę w formie listu. Tak jak w przypadku wiadomości mailowej, tak i tu zainteresowany klient powinien, jak najbardziej szczegółowo opisać zaistniałą sytuację, z którą potrzebuje on pomocy pracowników Biura Obsługi Klienta Beretta. Podanie jak największej ilości przydatnych informacji znacząco ułatwi ekspertom znalezienie rozwiązania problemu i z pewnością znacząco skróci czas oczekiwania na wiadomość zwrotną.

Adres korespondencyjny

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.
ul. Kociewska 28/30
87-100 Toruń