Radio Olsztyn telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-08-09 17:48:19
  • Data modyfikacji: 2022-12-24 10:56:17
Radio Olsztyn telefon

Poszukujesz aktualnych metod na kontakt z Radio Olsztyn? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której opisane zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z firmą w tym także aktualny telefon Radio Olsztyn. Wypróbuj telefon Radio Olsztyn już teraz i otrzymaj potrzebne informacje!

Telefon Radio Olsztyn

Radio Olsztyn jest jedną z najczęściej wybieranych i zamawianych taksówek w Rzeszowie. Dzięki swojej popularności klienci bardzo często szukają aktualnego telefonu Radio Olsztyn. Na poniższej stronie zapisane zostały wszystkie aktualne numery, pod którymi klienci mogą poza zamówieniem taksówki, porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Możliwe jest wtedy otrzymanie wszelkich dostępnych informacji na temat firmy. Dodatkowo pracownicy telefonu Radio Olsztyn z pewnością rozwieją także wszelkie pytania, czy wątpliwości, z jakimi zwrócą się do nich osoby dzwoniące. Warto dodać, że w chwili obecnej istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Radio Olsztyn. Wszystkie dostępne numery zostały odpowiednio zebrane, uporządkowane i opisane co z pewnością pomoże klientom w wyborze właściwego kontaktu. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Radio Olsztyn nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z rozgłośnią należy we własnym zakresie sprawdzić dostępność telefonu Radio Olsztyn.

Telefon Radio Olsztyn do centrali: (89) 526-44-34
Telefon Radio Olsztyn do reportera dyżurnego: (89) 526-59-00
Telefon Radio Olsztyn do newsroomu: (89) 651-08-48
Telefon Radio Olsztyn do redakcji w Elblągu: (55) 236-69-75
Telefon Radio Olsztyn do redakcji w Ełku: (87) 621 23 06
Telefon Radio Olsztyn SMS/MMS: 608 585 800  

Radio Olsztyn kontakt

Poza wymienioną wyżej opcją skontaktowania się z firmą klienci mogą również skorzystać z adresu poczty mailowej. W wiadomości mailowej należy w tytule pokrótce opisać problem klienta, a w treści dokładnie naświetlić całą sprawę. Duża ilość przydatnych informacji pozwoli na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci firmy postarają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi na problemy klientów.

E-mail Radio Olsztyn do redakcji informacji: [email protected]
E-mail Radio Olsztyn w Elblągu: [email protected]
E-mail Radio Olsztyn w Ełku: [email protected]