0

Dekoral telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-07 18:51:01
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:46:12
Dekoral telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Dekoral, w celu uzyskania pomocy od konsultantów wybierz dostępną metode kontaktu. Dane kontaktowe na stronie Dekoral

Dekoral kontakt

Dekoral – nazwa pochodzi od dwóch słów: dekorazja oraz RAL – pierwsza na polskim rynku karta kolorów. Produktami, które zapoczątkowały rodzinę Dekoral były 3 farby emulsyjne oraz 2 emalie do drewna i metalu. Obecnie marka Dekoral oferuje swoim klientom zarówno farby do wnętrz, jak i farby fasadowe oraz emaile do drewna, metalu i betonu. W portfolio marki znaleźć można ponad 300 kolorów gotowych, skomponowanych w oparciu o najnowsze trendy. Kolory to ważna część życia, inspirują, dają radość i wytchnienie. Dekoral oferuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, fasadowe farby oraz emalie do drewna metalu i betonu. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów gotowych.

Siedziba spółki PPG Deco Polska Sp. z o.o. zlokalizowana jest pod adresem ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław.

Aby skontaktować się z Dekoral, należy wysłać zapytanie na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected].

Infolinia Dekoral

Dostępna jest również linia telefoniczna Dekoral. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne pod podany numer telefonu 801 11 33 11. Konsultanci są w stanie gotowości, aby odpowiedzieć na najbardziej zawiłe pytania dotyczące produktów lub jakichkolwiek problemów związanych z Dekoral. Warto jednak zapoznać się z godzinami, w których konsultanci odbierają telefony od klientów.

Dekoral telefon 801 11 33 11