Sharp telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-09 18:56:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:36:35
Sharp telefon

Komunikacja przez telefon jest najczęściej wybierana przez klientów SHARP. Pozwoli ona poznać obwiązującą ofertę lub rozwiązać problemy techniczne.

Kontakt telefoniczny z SHARP

Numery telefonu do SHARP

Firma SHARP oferuje swoim klientom możliwość wykonania telefonu w celu połączenia z konsultantem. Kontakt z firmą jest również możliwy poprzez drogę mailową. Jest to również szybki i skuteczny sposób na skontaktowanie się z firmą SHARP. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że wiadomość można przesłać również poza godzinami pracy konsultantów firmy SHARP.

SHARP kontakt

Telefon: +48 22 545 81 00

Zapytanie ofertowe może zostać wysłane przez formularz zgłoszeniowy udostępniony przez firmę SHARP na jej stronie internetowej.

Produkty RTV i AGD SHARP

Telefon: +48 22 125 3453

E-mail: [email protected]

SHARP kontakt telefoniczny

Telefon: +48 22 2639363

E-mail: [email protected]

Ochrona danych osobowych

Michał Madecki

E-mail: [email protected]

Technologia SHARP

Internetowa wyszukiwarka numerów telefonów umożliwia prosty sposób na znalezienie numeru do SHARP kontakt infolinia. Katalog zawierający numery telefonu jest dostępny przez Internet przez pobranie ze strony infolinia.info.pl lub poprzez wykorzystanie  przeglądarki. Nawiązanie kontaktu z SHARP pozwala zapoznać się z obszerną ofertą najnowszych produktów firmy SHARP. Na Call Center SHARP składa się wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą klientom firmy SHARP.  Potrafią oni zdalnie udzielić doradztwa w wyborze produktów lub usług, a również pomoc techniczną w przypadku wystąpienia awarii. Wybierając jeden z wielu dostępnych numerów telefonu do Sharp możesz wraz z pracownikami SHARP dobrać odpowiedni do swoich potrzeb sprzęt. Pracownicy SHARP zawsze chętnie i profesjonalnie doradzą i pomogą w sprawach dotyczących produktów, między innymi SHARP telefon bez ramek i usług firmy SHARP.