0

Interrisk telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-07-07 16:51:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 16:48:42
Interrisk telefon

Skontaktuj się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Interrisk. Uzyskaj pomoc konsultantów Biura Obsługi Klienta Interrisk. Telefon Interrisk udostępniony jest na stronie internetowej.

Co to jest Interrisk?

Interrisk jest to Towarzystwo Ubezpieczeniowe działające w Polsce od 1993 roku. W Interrisk istnieje możliwość skorzystania z różnych ofert ubezpieczeniowych. Klientami firmy mogą być osoby indywidualne oraz także firmy. W ofercie towarzystwa ubezpieczeniowego Interrisk można znaleźć ubezpieczenia na dom, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia pojazdów. Oferty dla firm przeznaczone są dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Mają one możliwość skorzystania z takich ofert jak ubezpieczenia biznesowe, których dokładny opis znajduje się na stronie internetowej, ubezpieczenia OC, ubezpieczenia mienia i wiele więcej.

Kontakt Interrisk

Do Interrisk istnieje wiele możliwości kontaktu. Jednak przed skierowaniem pytania do konsultantów firmy Interrisk warto sprawdzić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Klienci mogą kierować zapytania na adres e-mail Interrisk oraz telefon Interrisk. W przypadku e-mail należy kierować wiadomości na e-mail: [email protected]. Wiadomości trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Odpowiedzi wysyłane są tak szybko jak to możliwe.

Telefon Interrisk

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Interrisk posiada specjalną infolinię telefoniczną dla zainteresowanych. W przypadku chęci uzyskania pomocy lub pytań należy dzwonić na telefon Interrisk: +48 22 575 25 25. Interrisk telefon podaje na stronie internetowej dla klientów. Firma jednak nie podaje dokładnych godzin odbierania połączeń. Jeśli telefon Interrisk nie odpowiada, można skorzystać z innych dostępnych form kontaktu.

Zgłaszanie szkody

W przypadku szkód komunikacyjnych, osobowych lub majątkowych można skorzystać z kilku form kontaktu. Pierwszym z nich jest telefon Interrisk podany powyżej i jest to numer: +48 22 575 25 25. Drugą opcją jest formularz kontaktowy specjalnie przygotowany do takich sytuacji. Wystarczy wypełnić odpowiednio formularz, a konsultanci z Interrisk skontaktują się i udzielą wszelkiej pomocy.

Placówki Interrisk

Na stronie klienci mają możliwość sprawdzenia placówek znajdujących się w Polsce. Pełna lista udostępniona jest pod odpowiednią zakładką. Oprócz dokładnego adresu podany został również telefon Interrisk, na który można dzwonić bezpośrednio do pracowników danego biura.

Media Interrisk

W przypadku mediów został udostępniony specjalny adres e-mail. Wiadomości mogą być wysyłanie wyłącznie przez dziennikarzy i osoby z mediów. E-mail, na który należy kierować zapytania to: [email protected].