0

Telefon Hotel ILAN Lublin

Telefon Hotel ILAN Lublin

Szukasz aktualnego telefonu Hotel ILAN Lublin? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszystkie dostępne telefony Hotelu ILAN w Lublinie. Skorzystaj już dziś z telefonu Hotelu ILAN w Lublinie i ciesz się wymarzonym pokojem na pobyt w mieście.

Hotel ILAN w Lublinie

Hotel ILAN w Lublinie został wybudowany na fundamentach historycznego budynku, jakim był Jeszywas Chachmej. Dawniej była to największa na świecie i do tego najbardziej prestiżowa szkoła rabiniczna. W pobliżu Hotelu ILAN w Lublinie mieści się wiele miejsc kulturowych oraz historycznych takich jak Stare Miasto. Dostępne jest tu też wiele połączeń komunikacji miejskiej, dzięki której łatwiej jest zwiedzić tak malownicze miasto, jakim jest Lublin. Hotel ILAN w Lublinie oferuje swoim gościom 38 komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi, a także 2 apartamenty. Każdy z pokoi posiada telewizory, minibarek, czy też przedmioty do codziennej higieny. Dla wszystkich odwiedzających Hotel ILAN w Lublinie gości przygotowane są także miejsca parkingowe oraz restauracja, w której klienci mogą rozkoszować się pysznym jedzeniem przygotowywanym przez kucharzy hotelowych.

Hotel ILAN w Lublinie kontakt

Klienci, którzy chcą skontaktować się z obsługą Biura Obsługi Klienta hotelu, mają do dyspozycji kilka dostępnych opcji. Pierwszą z nich jest skorzystanie z podanego na stronie telefonu Hotelu ILAN w Lublinie. Wybierając tę opcję, klienci mają szansą na bezpośrednią rozmowę z obsługą hotelową. Możliwe jest wtedy zadanie wszelkich pytań dotyczących usług, jakie oferuje Hotel ILAN Lublin czy też zarezerwowanie wymarzonego pokoju. Dodatkowo warto podkreślić, że podany został więcej niż jeden telefon Hotel ILAN Lublin, jednak każdy z podanych numerów został krótko opisany, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć odpowiedni kontakt. Drugą z opcji jest skorzystanie z podanego adresu poczty elektronicznej. Z pewnością odpowiedź zwrotną klienci dostaną w przeciągu kilku następnych dni roboczych. Warto jest więc skorzystać z dostępnych opcji na skontaktowanie się z Hotelem ILAN w Lublinie i możliwości zarezerwowania wymarzonego miejsca na pobyt w Lublinie.

Telefon Hotel ILAN Lublin do recepcji

Telefon: +48 81 745 03 47
Telefon: +48 506 196 017
Telefon: +48 81 478 50 62
E-mail: [email protected]

Telefon Hotel ILAN Lublin do spraw imprez okolicznościowych oraz konferencji

Telefon: +48 506 196 025
Telefon: +48 506 196 015
Telefon: +48 504 777 676
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]