0

Xayoo

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-05-01 23:17:22
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 17:15:19
Xayoo

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Xayoo znajdujące się na poniższej stronie internetowej. W chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktywny telefon Xayoo, który umożliwiałby bezpośrednią rozmowę telefoniczną z internetowym twórcą. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z Xayoo. Wypróbuj opisane na poniższej stronie metody na kontakt z internetowym twórcą już dziś!

Kim jest Xayoo

Xayoo jest polskim streamerem i osobowością internetową, a także byłym zawodnikiem e-sportowym w grze League of Legends. Założył on grupę streamerską nazwaną Xayoo Industries, w której skład wchodzą tacy streamerzy jak Xayoo, MokrySuchar, LukiSteve, Japczan, Popo, Aki, a także Vysotzky. Warto także wspomnieć o ogromnym osiągnięciu zdobytym przez Xayoo w 2021 roku. Otóż streamer przez kilka miesięcy odpoczywał od bycia streamerem. Po odbytym urlopie na jego streamie powrotnym w pewnym momencie zgromadzonych było ponad 193 tysiące widzów, a sam stream z tego wydarzenia przyniósł Xayoo przychód w kwocie, szacowanym na 24 tysiące złotych.

Telefon Xayoo

Przez wzgląd na to, iż Xayoo jest osobą publiczną nie został udostępniony do kontaktu żaden aktualny telefon Xayoo. Fani nie mają więc możliwości na bezpośrednią rozmowę z internetowym idolem. Z tego względu osoby chętne skontaktować się ze streamerem powinny skorzystać z innych metod na kontakt, które opisane zostały poniżej. W przypadku udostępnienia aktywnego telefonu Xayoo poniższa strona zostanie zaktualizowana o dodatkowe informacje.

Kontakt Xayoo

Jedną z możliwości na skontaktowanie się z internetowym twórcą jest skorzystanie z dostępnych poniżej adresów poczty elektronicznej udostępnionych dla fanów i w celach biznesowych przez Xayoo. Za pomocą podanych maili możliwa jest bezpośrednia rozmowa z Marcinem. Na podane adresy mogą kontaktować się zarówno fani streamera, jak i osoby chcące zaoferować współpracę. Przed wysłaniem takowej wiadomości warto w tytule zawrzeć powód napisania jej, a w samej treści dokładnie opisać daną sprawę. Wszystkie wysłane na podane adresy mailowe wiadomości zostaną odpowiednio przesłane do Xayoo bądź MokregoSuchara. Z pewnością rozpatrzą oni każdą wiadomość i w przeciągu kilku dni wyślą odpowiedź zwrotną.

E-mail Xayoo: [email protected]

E-mail MokrySuchar: [email protected]

Xayoo posiada także swoje media społecznościowe takie jak Twitter czy Instagram. Dlatego fani mogą także próbować napisać do twórcy bezpośrednio poprzez Instagrama lub oznaczenia w poście na Twitterze. Jest to z pewnością dobra opcja na kontakt dla osób, które preferują taką formę kontaktu od wysyłania wiadomości mailowych. Nie ma jednak pewności, że Xayoo odpowie na wszystkie oznaczenia czy wysłane wiadomości. Pewniejszą formą na kontakt z internetowym twórcą jest więc skorzystanie z udostępnionych adresów poczty elektronicznej.