0

McFIT telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2020-01-26 23:14:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:32:50
McFIT telefon

Skontaktuj się telefonicznie z McFIT poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu. Dane kontaktowe McFIT dostępne na stronie, skorzystaj z pomocy konsultantów.

McFIT kontakt

McFIT to niemiecka sieć fitness z ponad 240 klubami i ponad 1,4ml członkami w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i w Polsce. Siedziba przedsiębiorstwa znajduję się w miejscowości Schlüsselfeld. Logo firmy to wstążka z napisem „McFIT”. Szef firmy Rainer Schaller otworzył pierwsze studio w 1997 roku w Würzburgu w Niemczech. Latem 2009 roku sieć rozpoczęła swoją ekspansję w Europie otwierając kluby w Austrii i Hiszpanii. W 2014 roku otwarte zostały także pierwsze kluby w Polsce i we Włoszech. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w miejscowości Schlüsselfeld w Bawarii, a Creative Office mieści się w stolicy Niemiec, Berlinie. Pozostałe krajowe centrale znajdują się w Madrycie (Hiszpania), Mediolanie (Włochy) i Wiedniu (Austria). Centrala McFIT Polska znajduje się w Warszawie. McFIT oferuje zarówno tradycyjne strefy treningowe, takie jak strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio, jak i moduły treningowe, w tym zajęcia typu CYBERTRAINING. Moduły treningowe wchodzące w skład koncepcji „Home of Fitness” obejmują design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media.

Siedziba spółki w Polsce zlokalizowana jest pod adresem – ul. Jasna 14/16a, 00-041 Warszawa

Klient indywidualny chcąc skontaktować się z Biuro Obsługi Klienta ma możliwość wysłania swojego zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej bok(at)mcfit.com, Konsultanci postarają się sprawnie oraz szybko odpowiedzieć, jeżeli klientem jest firma chcąca rozpocząć współprace z McFIT oferty należy kierować na adres e-mail [email protected]

Infolinia McFIT

Możliwy jest również kontakt telefoniczny z McFIT. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +48 22 270 30 09. Konsultanci telefoniczni najszybciej odpowiadają na nurtujące klientów pytania. Warto jednak pamiętać, iż linia telefoniczna obsługiwana jest w wyznaczonych godzinach pracy Biuro Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają przychodzących połączeń. Dla ofert współpracy powstał inny numer telefonu +48 22 270 3000, na którego należy kierować tylko i wyłącznie zapytania dotyczące współpracy. Należy pamiętać przed próbą kontaktu o odwiedzeniu specjalnie przygotowanej przez zaawansowanych konsultantów sekcji FAQ zawierającą najczęściej zadawane przez klientów pytania.

McFIT telefon +48 22 270 30 09