0

Sokół telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-08-25 14:34:04
  • Data modyfikacji: 2023-01-21 17:29:19
Sokół telefon

Sokół kontakt w sprawie bookingu koncertowego oraz do managera. Sokół adres e-mail, telefon, marka PROSTO. Obecnie działający telefon do Sokoła.

Telefon Sokół

Sokół, a dokładnie Wojciech Sosnowski to polski raper, a także współtwórca grupy WWO, ZIP Składu i TPWC oraz założyciel marki PROSTO. Ciekawą informacją jest to, że Sokół urodził się w Warszawie i jest też znany jako Nocny Narrator. 

Niestety Sokół nie udostępnia telefonu zainteresowanym osobom. Z artystą skontaktować się można korzystając z innych kanałów kontaktowych. 

Obecnie działający numer telefonu do Sokoła to: artysta nie udostępnia publicznie tego kanału kontaktowego. 

Sokół kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny do Sokoła nie jest dostępny dla fanów. Aby skontaktować się z Sokołem, istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Dostępne są dwa adresy mailowe. Jeden z nich dotyczy bookingu koncertowego, natomiast drugi umożliwia interesantom kontakt z managerem. 

Adres e-mail w sprawie bookingu koncertowego: [email protected]
Adres e-mail do managera Sokoła: [email protected]
Telefon Sokół:

Sokół marka PROSTO kontakt

Fani, którzy chcą uzyskać informacji dotyczącej marki PROSTO mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów kontaktowych. Wszystkie osoby mogą przesłać wiadomość mailową na adres [email protected]. Istnieje też możliwość zrealizowania połączenia pod numerem +48 668 838 900.

Adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu: +48 668 838 900