0

Intrum telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-05-21 06:12:21
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 22:25:48
Intrum telefon

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Intrum? Na poniższej stronie internetowej udostępniony został aktualny telefon Intrum, jak i również inne sposoby na kontakt z firmą. Sprawdź telefon Intrum już teraz!

Intrum telefon

Klienci mogą skontaktować się z pracownikami Centrum Obsługi Klienta firmy przy pomocy dostępnego poniżej telefonu Intrum. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Intrum. Z tego też względu każdy z podanych poniżej numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety godziny pracy telefonu Intrum nie zostały podane poniżej. Klienci przed bezpośrednią rozmową z pracownikami Biura Obsługi Klienta Intrum powinni znaleźć godziny funkcjonowania podanego numeru we własnym zakresie.

Telefon Intrum do Warszawy lub Białegostoku: +48 22 576 66 66
Telefon Intrum do Tarnowskich Gór: +48  32 450 01 01
Telefon Intrum do Wrocławia: +48 71 711 66 66
Telefon Intrum do kancelarii prawnej: +48 71 711 66 19

Kontakt Intrum

Dodatkowo klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami Intrum mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. W mailu klient powinien zawrzeć między innymi powód, z jakim zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Intrum, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Intrum do Tarnowskich Gór: [email protected] 
E-mail Intrum do Wrocławia: [email protected] 
E-mail Intrum w sprawach sprzedaży: [email protected] 
E-mail Intrum w sprawach RODO: [email protected]
E-mail Intrum dla prasy: [email protected]

Firma Intrum podaje także adres korespondencyjny, na który klienci mogą wysyłać wszelkie sprawy za pośrednictwem korespondencji listownej. Jest to idealna forma dla osób preferujących bardziej klasyczne metody kontaktu. Należy jednak dodać, że w przypadku wybrania tej opcji na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Dlatego, jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Intrum.

Adres korespondencyjny Intrum:

Intrum Sp. z o.o. 
Domaniewska 48
02-672 Warszawa