0

Telefon Teatr Syrena

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-06-21 17:52:11
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 13:46:04
Telefon Teatr Syrena

Teatr Syrena Warszawa telefon - kontakt w celach informacyjnych. Telefoniczna rezerwacja oraz zakup biletów. AKtualne dane kontaktowe dostępne na stronie

Teatr Syrena kontakt

Aby uzyskać informacje na temat teatru, możliwe jest skorzystanie z danych kontaktowych znajdujących się na oficjalnej tronie. Teatr Syrena kontakt umożliwia za pośrednictwem adresu e-mail oraz numeru kontaktowego. Teatr Syrena telefon obsługuję przez centrale oraz kasy biletowe, dzięki czemu nie będzie problemu z zakupem biletów telefonicznie.

Teatr Syrena telefon

 Aby zadzwonić do teatru, możliwe jest to dzięki wykorzystaniu numeru telefonu, podanego na oficjalnej stronie przez teatr. Teatr Syrena telefon może posłużyć w celu zakupu biletu, jednak możliwe jest również uzyskanie informacji na tematy związane z organizacją wydarzeń czy szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru.

Teatr Syrena telefon centrala
22 10 11 635
22 10 11 617

Teatr Syrena telefon kasa biletowa
22 10 11 613
22 10 11 616

Teatr Syrena online

Aby nawiązać kontakt z Teatr Syrena online, możliwe jest to poprzez wykorzystanie danych kontaktowych znajdujących się na oficjalnej stronie. Można wysłać wiadomość z zapytaniem na konkretny temat lub zakupić bilety. Możliwe jest również zorganizowanie wycieczek dla młodzieży oraz rezerwacja miejsc.

Teatr Syrena telefon sekretariat
[email protected]

Teatr Syrena telefon kasa biletowa
[email protected]

Teatr Syrena dane kontaktowe

Teatr Syrena dane kontaktowe umieszcza na swojej stronie dla osób chętnych zakupić bilety, uzyskać informację, jednak również dla tych, którzy chcą odwiedzić placówkę osobiście.

Teatr Syrena adres
ul. Litewska 3, 00-589 Warszawa