0

Finbo telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-07-25 09:14:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 12:12:17
Finbo telefon

Kontakt telefoniczny dla zainteresowanych Finbo. Finbo kontakt dla klienta. Numer telefonu do Finbo. Finbo telefon dla klientów. Telefoniczna infolinia Finbo.

Finbo kontakt

Finbo jest to pozabankowa instytucja finansowa, dzięki której można pozyskać środki, które przydadzą się na pokrycie wydatków, które wystąpiły niespodziewanie. Finbo swoją siedzibę ma osadzoną w Warszawie przy ulicy Postępu. Finbo kontakt z zainteresowanymi klientami prowadzi przez użycie poczty elektronicznej lub przez telefon Finbo. Klient swoje zapytania może wysyłać do elektronicznej skrzynki mailowej znajdującej się pod adresem [email protected]

Adres: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
E-mail: [email protected]

Finbo windykacja — telefon

Gdy potrzebny jest kontakt z działem windykacji, należy zadzwonić na specjalnie do tego przeznaczony telefon Finbo. Dział windykacji Finbo obsługuje klientów poprzez telefon Finbo pracujący pod numerem kontaktowym 22 266 81 71. Telefon Finbo działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, oraz w soboty i w niedziele od godziny 9:00 do 17:00. Telefon Finbo windykacja jest dla osób, które mają już istniejące zadłużenie, które zostało zaciągnięte w spółce Finbo. Gdy potrzebna jest pomoc w sprawie spłacania pożyczki należy się skontaktować właśnie z Działem Windykacji Finbo. W przypadku, gdy istnieje potrzeba zadania dodatkowych pytań można się kontaktować z Działem Windykacji Finbo również poprzez pocztę elektroniczną, dostępną dla klientów pod adresem [email protected].

Telefon (windykacja): 22 266 81 71
E-mail (windykacja): [email protected]

Telefon Finbo

Kontakt poprzez telefon Finbo z Biurem Obsługi Klienta również jest możliwe. Telefon Finbo jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta. Aby skontaktować się telefonicznie z Finbo, należy zadzwonić na telefon Finbo, który jest dostępny w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta pod numerem 22 266 81 70. Telefon Finbo jest codziennie dostępny dla klientów oraz osób zainteresowanych.

Telefon: 22 266 81 70