0

Crypto.com telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-02-13 22:33:59
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 15:56:08
Crypto.com telefon

Uzyskaj kontakt do internetowej giełdy kryptowalut Crypto.com. Kontakt możliwy na kilka sposobów z giełdą kryptowalut Crypto.com. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do Crypto.com.

Co to jest Crypto.com?

Crypto.com to jedna z większych internetowych giełd kryptowalut, która została założona w 2016 roku. Na platformie klienci mają możliwość zakupu, wymiany wielu różnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum i wiele więcej, a także mają dostęp do wielu funkcji strony takich jak sprawdzanie wykresów. Na stronie widnieje również specjalna zakładka, w której znaleźć można NFT. Crypto.com posiada również swój własny Cronos token. Przed rozpoczęciem handlu kryptowalutami należy zarejestrować się na stronie i przejść konieczną weryfikację. Handel kryptowalutami może wiązać się z ryzykiem utraty własnych środków.

Kontakt Crypto.com

Do giełdy kryptowalut Crypto.com istnieje kilka możliwości kontaktu. Przed wysłaniem zapytania warto przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie, które zostały przygotowane przez Crypto.com. Jest szansa na znalezienie odpowiedzi na interesujące klienta pytanie, więc kontakt z Crypto.com nie będzie konieczny.

Zainteresowani, którzy mimo to nie znaleźli odpowiedzi na nurtujące pytanie mogą skontaktować się elektronicznie z Crypto.com. Na stronie internetowej nie da się znaleźć formularza kontaktowego, ale za to w prawym dolnym rogu widnieje specjalna ikonka. Naciśnięcie jej otworzy specjalny czat online z Crypto.com.

Telefon Crypto.com

W przypadku kontaktu telefonicznego niestety nie ma dobrych informacji. Telefon Crypto.com nie jest podany dla klientów na stronie internetowej. Jeśli telefon Crypto.com zostanie udostępniony na stronie internetowej, informacja ta zostanie jak najszybciej zaktualizowana. Jak na razie zainteresowani kontaktem muszą się zadowolić innymi formami kontaktu dostępnymi do Crypto.com.

E-mail Crypto.com

Do giełdy kryptowalut Crypto.com można wysłać wiadomości z różnymi zapytaniami na adres poczty elektronicznej. Crypto.com posiada kilka adresów do kontaktu w zależności od tematu wiadomości. Podstawowym adresem e-mail, na który należy kierować wszelakie zapytania odnośnie giełdy, kryptowalut, problemów jest e-mail Crypto.com: [email protected].

Oprócz głównego adresu Crypto.com posiada również 3 inne adresy. Dwa z nich to e-mail Crypto.com: [email protected] oraz [email protected]. Są one przeznaczone do bardzo konkretnych celów. Ostatni adres e-mail jest przeznaczony dla dziennikarzy i ludzi z prasy: [email protected].