0

Valentini kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2022-10-26 15:01:39
  • Data modyfikacji:
Valentini kontakt

Kontakt z Valentini. Jak skontaktować się z biurem obsługi Valentini. Numer telefonu do Valentini. Informacje na temat numeru telefonu do Valentini

Kontakt Valentini

Valentini to sklep który zajmuje się wytwarzaniem różnych akcesoriów ze skóry, głównie torebki damskie oraz portfele. Marka Valentini jest znana Polakom od 1990 r. to wtedy ukazały się pierwsze produkty skórzane z charakterystycznym logiem V.  Kontaktować się z Valentini można na wiele sposobów i z wieloma problemami. Kontakt z Valentini można znaleźć na stronie internetowej na której widnieje numer telefonu, adres e-mail. Skontaktować się z Valentini można za pomocą numeru telefonu który znajduje się poniżej.

Telefon: +48 50 50 50 164

Kontaktować się z Valentini można, także za pomocą adresu e-mail który znajduje się na stronie internetowej Valentini oraz poniżej.

E-mail: [email protected]

Warto także wspomnieć o dyrektorze sprzedaży Valentini, który zajmuje się obsługą zamówień instytucjonalnych oraz hurtowych, czyli o Tomaszu Żukowskim do którego kontakt można znaleźć na stronie oraz poniżej.

E-mail: [email protected]

Wiadomo także że biuro obsługi Valentini działa w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku. Valentini także posiada sklep z okularami Valentini Eyewear z którym istnieje możliwość kontaktu poprzez formularz kontaktowy, numer telefonu oraz adres e-mail. Arkusz można znaleźć na stronie internetowej Valentini Eyewear wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail lub poniżej.

Telefon: +48 669 280 409

E-mail: [email protected]

Valentini telefon

Numer telefonu do Valentini można znaleźć na stronie internetowej infolinii oraz poniżej

Telefon: +48 50 50 50 164