Viessmann telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-24 16:46:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:36:50
Viessmann telefon

Na stronie dostępne są numery telefonu, które powinny zostać użyte w celu skontaktowania się z firmą Viessmann. Możliwość konsultacji telefonicznych z Viessmann jest dostępna w godzinach pracy konsultantów.

Kontakt telefoniczny Viessmann

Nawiązanie połączenia z Biurem Obsługi Klienta jest szybkie i proste. Osoby w nim pracujące to fachowcy potrafiący zapewnić klientom odpowiednią pomoc i doradztwo. Dzięki internetowej wyszukiwarce numerów telefonu nawiązanie kontaktu z biurem firmy Viessmann jest intuicyjne. Każdy klient dzwoniący pod numer telefonu ma zapewnioną pomoc oraz informację dotyczącą aktualnej oferty i promocji firmy Viessmann.

Call Center Viessmann Polska

Viessmann telefon

Cena za połączenie różni się w zależności od rodzaju telefonu, z którego dzwonimy. Dla telefonów stacjonarnych cena wynosi 0.29 PLN/min. netto. W przypadku telefonów komórkowych opłata jest zgodna z taryfikatorem operatora komórkowego.

Telefon: 801 002 345

Infolinia całodobowa:

Telefon: 801 080 124

Infolinia Centrala Viessmann Niemcy:

Telefon: +49 64 52 700

Szkoła Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann 505 036 015 lub 604 447 504

e-mail: [email protected]

Kontakt z Marketingiem

e-mail: [email protected]

Konsultacje telefoniczne z Viessmann

Obsługa klienta przez telefon w firmie Viessmann składa się z wielu numerów telefonu. Jest to zespół doradców, którzy posiadają szeroką i profesjonalną wiedzę z zakresu systemów grzewczych. Dzięki doradztwu ekspertów wybór nowoczesnego systemu grzewczego jest o wiele prostszy. Aby zasięgnąć porady, należy wybrać odpowiedni numer telefonu dostępny na stronie. Kontakt mailowy jest prowadzony sprawnie, więc jest to również dobry sposób na zasięgnięcie szybkiej, spersonalizowanej porady. Doradcy Viessmann kontakt pomogą wybrać sprzęt na lata. W celu sprawdzenia dostępności konsultacji telefonicznej można wykorzystać wyszukiwarkę numerów telefonów online.