ŚKUP telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2020-02-04 06:47:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:33:35
ŚKUP telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie ŚKUP. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat ŚKUP. Dane kontaktowe do ŚKUP podane na stronie infolinii.

 ŚKUP kontakt

Śląska Karta Usług Publicznych – bezdotykowa karta elektroniczna służąca do dokonywania płatności za przejazdy komunikacją miejską organizowaną przez Zarząd Transportu Metropolitalnego (do końca 2018 KZK GOP), za parkowanie w strefach płatnego parkowania w 6 miastach konurbacji górnośląskiej, w placówkach kultury, placówkach rekreacyjno-sportowych, bibliotekach i urzędach miast. Wydawcą karty jest mBank, obsługą techniczną zajmuje się Asseco Poland. Za pomocą dostępu do internetu można doładować kartę poprzez zalogowanie się do portalu klienta, standardowo można również doładować w wyznaczonym do tego celu Punkcie Obsługi Pasażera. Chcąc skontaktować się z ŚKUP należy kierować swoje zapytania na podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Wszelkie pytania dotyczące karty, zablokowania jej, doładowania, wyrobienia, odbioru zostaną rozwiane dzięki możliwości kontaktu z ŚKUP. Innym sposobem jest podejście do stacjonarnej placówki, głównej siedziby zarządu transportu zlokalizowanej pod adresem ul. Barbary 21a, 40-053 Katowice.

ŚKUP telefon 800 16 30 30

Dodatkowo można skontaktować się za pomocą linii telefonicznej. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 800 16 30 30. Konsultanci postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości klienta dotyczące karty. Warto wiedzieć, że podany numer telefonu jest czynny całodobowo. Najszybszą formą kontaktu jest telefon.