0

Telefon Płatnik

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-05-23 17:24:06
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 14:22:27
Telefon Płatnik

Skontaktuj się z ZUS w sprawie programu Płatnik. Telefon Płatnik dostępny na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc konsultantów z Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS.

Co to jest Płatnik?

Płatnik to specjalny program Zakładu Ubezpieczeń Społecznych stworzony przez Asseco Poland SA. Dzięki programowi istnieje możliwość wysyłania wszelkich dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS. Oprócz tego posiada on liczne funkcje ułatwiające kontakt z ZUS oraz przygotowywanie wszelkich pism na przykład dzięki podpowiedziom podczas wypełniania dokumentów. Program może zostać pobrany na komputery całkowicie bezpłatnie. Warto z niego skorzystać w celu rozliczania się z ZUS w formie elektronicznej.

Kontakt Płatnik

Do kontaktu z ZUS może być zastosowany formularz kontaktowy udostępniony na stronie internetowej ZUS. Pytania można zadawać na różne tematy w tym odnośnie programu Płatnik. Wiadomości trafiają do konsultantów, którzy chętnie odpowiadają na zadane pytania. Odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu adres e-mail z adresu: [email protected]. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości bezpośrednio na e-mail Płatnik ZUS: [email protected] do Centrum Obsługi Telefonicznej. Z kontaktu elektronicznego można skorzystać w momencie, w którym telefon Płatnik nie odpowiada.

Telefon Płatnik

W celu skontaktowania się z programem Płatnik można skorzystać z telefonu ZUS do Centrum Obsługi Telefonicznej. Telefon Płatnik do kontaktu dla zainteresowanych to: 22 560 16 00. Jest to infolinia telefoniczna, na której podczas rozmowy można wybrać odpowiednią cyfrę na klawiaturze telefonu, dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z kilku opcji. Jedną z nich jest uzyskanie informacji z jakiegoś zakresu działalności ZUS, inną opcją jest uzyskanie informacji o danych adresowych placówek ZUS. Ostatnią opcją jest kontakt z konsultantem Płatnik ZUS. Są oni dostępni dla klientów w godzinach od 7:00 do 18:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Adres Płatnik

Na stronie internetowej ZUS znajdują się wypisane dane adresowe wszystkich placówek ZUS. Zainteresowany ma możliwość sprawdzenia adresu najbliższego urzędu ZUS. Istnieje również opcja skorzystania z telefon ZUS, na którym można poprosić o informacje o adresach.