0

Telefon WhatsApp

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-12-16 19:22:07
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 13:54:43
Telefon WhatsApp

Kontakt z telefonem WhatsApp dostępny dla wszystkich użytkowników aplikacji. Sprawdź aktualne informacje kontaktowe do WhatsApp.

Kontakt WhatsApp

Telefon kontaktowy WhatsApp działa tylko i wyłącznie poprzez adres skrzynki mailowej. W celu chęci skontaktowania się z działem obsługi klienta WhatsApp możliwe jest skorzystanie z dostępnego formularza kontaktowego, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej WhatsApp. Po wpisaniu odpowiednich danych, a także wybraniu kategorii w sprawie, w jakiej chcemy napisać, nasza wiadomość trafi do działu obsługi klienta WhatsApp. Następnie zostanie dostarczona i odczytana przez konsultantów telefonu WhatsApp, a potem do klienta aplikacji WhatsApp zostanie odesłana wiadomość zwrotna, najszybciej jak będzie to możliwe.

Biuro Obsługi Klienta WhatsApp

Klienci, którzy mają problem bądź usterkę, która wpływa na działanie aplikacji WhatsApp powinni niezwłocznie skontaktować się z działem obsługi klienta. Niestety numer telefonu WhatsApp nie jest podany. Zapewne główną przyczyną takiej decyzji jest to, iż zgłaszanie wszelkich błędów bądź usterek odbywa się przy pomocy aplikacji WhatsApp. W przypadku więc wystąpienia problemów w działaniu aplikacji opcją na zgłoszenie ich pozostaje wypełnienie dostępnego formularza kontaktowego z Supportem WhatsApp i czekanie na odpowiedź zwrotną. Na pewno konsultanci WhatsApp postarają się wysłać ją w jak najkrótszym czasie.