Bolt Białystok telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-05-02 16:56:56
  • Data modyfikacji: 2022-11-24 11:21:48
Bolt Białystok telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Białystok? Sprawdź więc poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Białystok. Telefon Bolt Białystok to źródło cennych informacji.

Telefon Bolt Białystok

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Białystok. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Białystok. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Białystok udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Białystok dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Białystok klienci mogą skontaktować się bezpośrednio pod numerem przewoźnika.

Telefon Bolt Białystok: +48 22 307 83 67

Bolt Białystok kontakt

Klienci z firmą Bolt Białystok mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Białystok, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Białystok. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Białystok: [email protected] 
E-mail Bolt Białystok w prawach pracy: [email protected]

Strona internetowa Bolt

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Bolt udostępniona została dla klientów sekcja najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami ekspertów firmy. Bardzo często można w zakładce FAQ znaleźć niezbędne odpowiedzi na problemy klientów bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Warto więc przed bezpośrednim kontaktem z konsultantami firmy, warto sprawdzić, czy na problem, z jakim zmaga się klient, nie została już udzielona odpowiedź. W przypadku braku znalezienia rozwiązania warto wybrać jedną z dostępnych opcji na kontakt jak na przykład telefon Bolt Białystok.