Don Kasjo telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-19 18:17:12
  • Data modyfikacji: 2023-01-21 16:49:30
Don Kasjo telefon

Obecnie działający numer telefonu do Don Kasjo. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do DOn Kasjo. Programy w jakich występował Don Kasjo.

Telefon Don Kasjo

Don Kasjo, a tak naprawdę Kasjusz Gracjan Życiński to polski celebryta. Don Kasjo był zawodnikiem gali Fame MMA. Aktualnie zajmuje stanowisko włodarza gali Prime MMA. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z Don Kasjo, powinny wiedzieć, że niestety nie udostępnia on swojego prywatnego telefonu. 

Obecnie działający numer telefonu do Don Kasjo to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Adres e-mail: [email protected]

Don Kasjo kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny do Don Kasjo nie jest możliwy do zrealizowania przez fanów. Kontakt z Don Kasjo można uzyskać korzystając z innych kanałów kontaktowych. Interesanci mają możliwość przesłania wiadomości mailowe, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz innego rodzaju wiadomości dotyczące między innymi współpracy można przesyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected].

Z Don Kasjo można się też skontaktować korzystając z portali społecznościowych, do których należy Facebook, Instagram czy Twitter. Ciekawą informacją jest to, że Don Kasjo był uczestnikiem takich programów telewizyjnych jak:

  • 2016: Top Model
  • 2018: Ex na plaży Polska
  • 2019–2021: Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 

Don Kasjo adres e-mail: [email protected]
Telefon do Don Kasjo: