Ziaja telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-09 07:23:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 13:24:51
Ziaja telefon

Kontakt do Ziaja możliwy pod odpowiednim numerem telefonu. Skorzystaj z numeru telefonu udostępnionego przez firmę dla osób zainteresowanych.

Ziaja kontakt

Siedziba firmy Ziaja znajduje się w Gdańsku. Firma zajmuje się sprzedażą preparatów przeznaczonych do skóry. Są to produkty przyjazne dla skóry zawierające dużą zawartość produktów pochodzenia naturalnego. Ziaja posiada głównie kosmetyki do pielęgnacji twarzy, skóry, a także produkty do higieny intymnej. Innymi produktami sprzedawanymi przez firmę Ziaja są produkty lecznicze dostępne bez recepty. Sklep zapewnia zakup produktów poprzez ich stronę internetową na oficjalnym sklepie online, a darmowa dostawa realizowana jest w przypadku zamówień przekraczających próg 250 zł. W przypadku potrzeby kontaktu z firmą są do dyspozycji kontakty w formie numeru telefonu oraz adresy e-mail, na które można wysyłać zapytania.

Ziaja telefon

Na stronie internetowej Ziaja udostępniony został numer telefonu do kontaktu dla klientów. Istnieje możliwość zadzwonienia na infolinię telefoniczną firmy Ziaja, w której pracują kompetentne osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem i udzielanie odpowiedzi na wszelkie pytania. Telefon do Ziaja to: 58 521 34 00. Wystarczy tylko zadzwonić na podany numer telefonu i zadać pytanie konsultantom pracującym na infolinii telefonicznej Ziaja. Inną możliwością kontaktu jest wysłanie wiadomości elektronicznej za pomocą adresu e-mail.

Telefon Ziaja: 58 521 34 00

Ziaja e-mail

Do firmy możliwy jest kontakt za pomocą adresów e-mail. Na odpowiedniej zakładce strony Ziaja znajduje się informacja o posiadanych przez nich adresach e-mail, udostępnionych dla klientów do kontaktu z firmą w przypadku posiadania pytania. Adresów e-mail jest w sumie 4 i każdy z nich odpowiedzialny jest za kontakt z innym działem firmy. Działy, do których możliwy jest kontakt to sklep, sekretariat, dział marketingu oraz dział eksportu. Lista wszystkich adresów e-mail przedstawiona jest poniżej.

E-mail do sklepu Ziaja: [email protected]

E-mail do sekretariatu Ziaja: [email protected]

E-mail do działu marketingu Ziaja: [email protected]

E-mail do działu eksportu Ziaja: [email protected]