0

Rockefeller telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-11-04 16:02:00
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 13:06:36
Rockefeller telefon

Kim była rodzina Rockefeller? Aktualny kontakt z członkami grupy Rockefeller dla zainteresowanych. Sprawdź i skontaktuj się korzystając z telefonu Rockefeller.

Kim są Rockefellerowie?

Rockefeller to amerykańska rodzina przedsiębiorców, która swojego majątku dorobiła się w XIX wieku dzięki założonej spółce naftowej. Ich działalność przerabiało olbrzymią część światowego wydobycia ropy naftowej. Obecnie nazwisko Rockefeller kojarzone jest z bogactwem i przedsiębiorczą osobą potrafiącą zarządzać pieniędzmi i pomnażać swój majątek.

Kontakt Rockefeller

Do rodziny Rockefeller istnieje możliwość kontaktu, gdyż podczas swojej działalności założona została fundacja Rockefeller. Dużą część majątku rodzina przeznaczyła na cele pomocy innym ludziom. Do fundacji Rockefeller istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego udostępnionego na stronie internetowej instytucji. Wystarczy wejść pod odpowiednią zakładkę, w której znajduje się formularz i wypełnić podstawowymi danymi takimi jak imię i nazwisko, adres e-mail, temat i treść wiadomości. Wysłane wiadomości trafiają do osób zajmujących się kontaktem w fundacji Rockefeller.

Niestety organizacja nie umożliwia kontaktu zainteresowanym za pomocą adresu poczty elektronicznej lub telefon Rockefeller. Te dane kontaktowe nie zostały podane na stronie internetowej. W przypadku udostępnienia ich szerszej publice zostanie to zaktualizowane tak szybko jak to możliwe.

Telefon Rockefeller Group

Pamiętać należy, że istnieje możliwość kontaktu z Rockefeller poprzez firmę Rockefeller Group, która zajmuje się obrotem nieruchomości, a jej siedziba znajduje się w Nowym Jorku. Kontakt możliwy jest przez formularz udostępniony na stronie, w którym należy podać informacje takie jak imię, e-mail, numer telefonu oraz wiadomość. Telefon Rockefeller Group udostępnia zainteresowanym do kontaktu. W przypadku chęci kontaktu należy dzwonić na telefon Rockefeller Group: 212 282 2000.

Firma posiada również swoje biura w kilku miastach w Stanach Zjednoczonych, do których również został udostępniony dokładny adres oraz telefon Rockefeller Group danej placówki.

Uniwersytet Rockefeller

W Nowym Jorku znajduje się prywatny uniwersytet założony w 1901 roku, który nosi imię Rockefellera. Do uczelni możliwy jest kontakt na kilka sposobów. Wiadomości można wysyłać mailowo, jak również można skorzystać z połączenia na telefon Rockefeller University. Telefon Rockefeller uniwersytet to: 212 327 8086.