0

Bodzio telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-18 16:48:01
  • Data modyfikacji: 2022-11-19 14:44:56
Bodzio telefon

Sprawdź dostępne sposoby i możliwości na skontaktowanie się z Bodzio. Telefon Bodzio pomoże w otrzymaniu informacji. Telefon Bodzio dostępny jest wyłącznie w wybranych godzinach. Wypróbuj telefon Bodzio jak najszybciej!

Bodzio telefon

Najszybszym, najlepszym i najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest telefon Bodzio. Za jego pośrednictwem wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mogą bez problemu porozmawiać z konsultantami Bodzio oraz otrzymać wszelkie potrzebne dane i informacje dotyczące między innymi aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Bodzio odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących klientów. Należy wspomnieć, że poniżej został podany więcej niż jeden aktualny telefon Bodzio. Dlatego też każdy z dostępnych numerów został krótko opisany. Ułatwi to na pewno w znaczący sposób znalezienie klientom odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Bodzio dostępny jest wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Telefon Bodzio do sklepu internetowego: +48 71 31 66 666
Telefon Bodzio do Biura: +48 71 39 97 000
Telefon Bodzio do Biura: +48 71 31 58 666
Fax: +48 71 39 87 366

Kontakt Bodzio

Osoby preferujące metody kontaktu, które odbywają się za pośrednictwem internetu, mają do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Ze względu na to, iż istnieje więcej niż jeden adres mailowy, każdy z nich został odpowiednio opisany. Należy pamiętać, żeby w wiadomości umieścić powód, z jakim klient pisze do firmy Bodzio, a w treści wiadomości dokładnie opisać dany powód. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Bodzio do sekretariatu: [email protected]
E-mail Bodzio do kadry: [email protected]
E-mail Bodzio w sprawach nieruchomości: nieruchomoś[email protected] 
E-mail Bodzio do Inspektora Ochrony Danych: [email protected] 

Drugą opcją kontaktu przez internet jest możliwość skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej Bodzio. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie między innymi o podanie swoich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie problemu, z jakim potrzebuje pomocy. Tak jak w przypadku pierwszej opcji, tak i tu na wiadomość zwrotną należy poczekać kilka dni roboczych.