0

Media Expert Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-04-02 19:19:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:38:48
Media Expert Telefon

Obsługa klienta Media Expert. Biuro obsługi klienta zapewnia szybką i fachową pomoc. Kontakt z Media Expert jest dostępny przez Internet.

Kontakt telefoniczny Media Expert

Konsultacje telefoniczne z pracownikiem Media Expert są możliwe pod numerami telefonów. Umożliwia ona zaczerpnięcie fachowej pomocy w doborze sprzętu lub w przypadku awarii. Biuro obsługi klienta jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 –20:00, oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 18:0-0.

Biuro Obsługi Klienta Media Expert

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy zarówno telefonicznie jak i mailowo:

Media Expert telefon: 756 756 756

E-mail: [email protected]

Strona Media Expert umożliwia wgląd w wykresy obrazujące obciążenie konsultantów pracujących w Biurze Obsługi Klienta. W przypadku zajętej infolinii warto podjąć próbę kontaktu mailowego. Na stronie Media Expert zamieszczono możliwość skorzystania z formularza pomocy. Kontakt mailowy umożliwia załatwienie spraw dotyczących realizacji zamówień, dostawy oraz zakupu produktów na raty.

Siedziba firmy

Adres: ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów

Posiadająca niemal 500 placówek w całej Polsce firma ma swoją siedzibę w Złotowie.

Reklamacje Media Expert

Najczęściej wybieraną przez klientów Media Expert opcją reklamacji jest realizacja jej w jednym z autoryzowanych serwisów producenta. Możliwym jest również złożenie reklamacji bezpośrednio w sklepie stacjonarnym niezależnie od reklamowanego produktu, na przykład zakupiony w Media Expert telefon dla seniora lub telewizor. W tym celu wymaganym jest przedłożenie dowodu zakupu w celu weryfikacji zakupu.

Rozmowa z pracownikiem Call Center Media Expert

Skorzystanie z konsultacji telefonicznej jest najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia pracownika Media Expert. Jest do bardzo dobry sposób na rozwiązanie problemów dotyczących zarówno zamówień, form płatności, terminów dostawy jak i nieprzyjemności związanych z uszkodzeniem sprzętu w dostawie. Odpowie on chętnie na zadane pytania oraz pomoże wspólnie ustalić porozumienie w danej sprawie. Doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta wyróżnia pracowników Media Expert od innych tego typu usług.

Telefoniczne wsparcie klienta

W razie zaistnienia potrzeby uzyskania pomocy w celu znalezienia dowodu zakupu możliwym jest zaczerpnięcie porady od pracownika sklepu. Udzieli on wszystkich niezbędnych informacji. Wystarczy wykonać telefon pod numer 756 756 756. Pod tym numerem można również uzyskać wiele innych potrzebnych informacji – wystarczy zapytać konsultanta. Warto zapytać o szczegóły dotyczące danego produktu czy też możliwość skorzystania z usługi “Odbioru za godzinę”.