0

Medicover Telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2020-03-16 02:10:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 09:40:12
Medicover Telefon

Medicover Telefon - umów wizytę dentystyczną. Zapytaj o wolne terminy. Skorzystaj z aktualnych danych kontaktowych na stronie. Numer telefonu, adres e-mail

Medicover kontakt

Medicover jest siecią gabinetów medycznych specjalizujących się w stomatologii. Możliwe jest skontaktowanie się z dowolną placówką w Polsce po odwiedzeniu oficjalnej strony i sprawdzeniu dostępnego numeru telefonu. Medicover telefon udostępnia również dla osób, które nie mogą znaleźć placówki w Internecie, a chcą się umówić na wizytę. Dodatkowo w celu złożenie opinii dotyczącej świadczenia usług możliwe jest również skontaktowanie się z gabinetem poprzez adres e-mail. Osoby posiadające media społecznościowe, mogą również tam kierować pytania w wiadomości prywatnej.

Medicover telefon

Medicover telefon obsługuję przez każdą z placówek, jednak gdy nie posiadamy danych kontaktowych konkretnego gabinetu można skorzystać z uniwersalnego numer telefonu. Dzięki rozmowie telefonicznej można umówić się na wizytę kontrolną.

Medicover telefon +48 500 900 500

Medicover telefon obsługuję w dni powszednie od 7:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 18:00

Medicover online

Centrum Medicover umożliwia również kontakt online. Daje to możliwość na umówienie wizyty czy zgłoszenie opinii dotyczącej świadczonych usług. Dane kontaktowe Medicover udostępnia na swojej oficjalnej stronie. Medicover online to również media społecznościowe, dzięki którym można wysłać wiadomość prywatną.

Medicover adres e-mail [email protected]

Medicover dane kontaktowe

Aby skorzystać z usług świadczonych przez centrum Medicover,  możliwe jest sprawdzić na oficjalnej stronie dane kontaktowe Medicover.

Medicover adres siedziby
Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa