Telefon BIG

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-09-01 03:25:53
  • Data modyfikacji: 2022-10-07 23:08:08
Telefon BIG

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny telefon BIG? Sprawdź więc poniższą stronę internetową, na której opisane zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon BIG. Poprzez aktualny telefon BIG klienci mają okazję na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy oraz zdobycie aktualnych informacji dotyczących oferty BIG. Dodatkowo pracownicy dostępni pod telefonem BIG udzielą także odpowiedzi na pytania i wątpliwości klientów.

Telefon BIG

Najpopularniejszą wśród klientów opcją na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu BIG. Za jego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących aktualnej oferty BIG. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu BIG udzielą osobom dzwoniącym także odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, z jakimi będą się kontaktować. Warto wspomnieć, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon BIG. Dodatkowo warto także wiedzieć, iż podane poniżej numery kontaktowe do Biura Informacji Gospodarczej, aktywne są dla klientów jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Telefon BIG do Biura Obsługi Klienta: 22 486 56 56
Telefon BIG w sprawach sprzedaży dla małych i średnich biznesów: 22 486 56 91
Telefon BIG w sprawach sprzedaży dla dużych firm strategicznych: 22 647 85 56
Telefon BIG w sprawach sprzedaży dla placówek i samorządów: 22 486 56 72
Telefon BIG w sprawach sprzedaży dla spółek windykacyjnych: 22 486 56 39

Kontakt BIG

Dodatkowo z Biurem Informacji Gospodarczej można skontaktować się także za pośrednictwem adresu poczty elektroniczne, który udostępniony został poniżej. Dzięki niemu klienci mogą korespondować z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Ważne jest, aby przed wysłaniem wiadomości mailowej odpowiedni ją skonstruować. W tytule wiadomości warto jest powiedzieć, w jakiej sprawie klient zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta, a w treści wiadomości opisać całą sprawę zwracając uwagę na wszystkie szczegóły, które mogą pomóc w znalezieniu rozwiązania znacznie szybciej. Odpowiedź zwrotna ze strony pracowników Biura Informacji Gospodarczej powinna zostać nadesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail do Biura Obsługi Klienta: [email protected]
E-mail w sprawach sprzedaży dla małych i średnich biznesów: [email protected]
E-mail w sprawach sprzedaży dla dużych firm strategicznych: [email protected]
E-mail w sprawach sprzedaży dla placówek i samorządów: [email protected]
E-mail w sprawach sprzedaży dla spółek windykacyjnych: [email protected]

Dane kontaktowe BIG

Dodatkowo Biuro Informacji Gospodarczej udostępnia także dane kontaktowe, na które klienci mogą przesyłać tradycyjną korespondencję. Warto jednak dodać, że w przypadku wyboru tej metody na odpowiedź ze strony konsultantów BIG trzeba będzie czekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji.

Adres: ul. Zygmunta Modzelewskiego 77a, 02 - 679 Warszawa
NIP 5262744307
REGON 015625240
KRS 0000201192

Chat online BIG

W dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 klienci mają także możliwość rozmowy z konsultantem BIG za pomocą chatu online. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ w kilka chwil można uzyskać informacje bezpośrednio od pracownika BIG.