0

A4Tech telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-02-28 16:23:21
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 11:49:20
A4Tech telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt A4Tech? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu umieszczony został także telefon A4Tech. Telefon A4Tech to pewność szybkiej obsługi i otrzymanie potrzebnych informacji.

Telefon A4Tech

Najszybszym, a zarazem najczęściej wybieranym sposobem na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu A4Tech. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta A4Tech. Podczas rozmowy można otrzymać informacje dotyczące aktualnej oferty A4Tech. Konsultanci obsługujący telefon A4Tech mogą także udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane kontaktem. Warto także nadmienić, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon A4Tech. Z tego względu każdy z dostępnych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, co ułatwi z pewnością znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon A4Tech aktywny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach. Nie zostały one jednak podane poniżej. Z tego względu zainteresowani kontaktem klienci powinni poszukać godzin funkcjonowania telefonu A4Tech we własnym zakresie.

Telefon A4Tech do centrali: +886-2-2218-4952
Telefon A4Tech do fabryki: +86 (769) 8209-7855
Telefon A4Tech do oddziału w USA: +1 (909) 628-8858

A4Tech kontakt

Drugim bardzo prostym sposobem jest możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany niżej adres chętni klienci mogą korespondować z pracownikami A4Tech za pomocą wiadomości mailowych. Dobrze byłoby, aby wiadomość klienta zawierała w sobie między innymi temat sprawy klienta, a w opisie dokładne wytłumaczenie problemu. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, eksperci firmy znacznie szybciej mogą znaleźć rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać wysłana i dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail A4Tech do centrali: market(at)a4tech.com.tw
E-mail A4Tech do fabryki: market(at)a4tech.com.tw
E-mail A4Tech do oddziału w USA: inquiry(at)a4tech.com

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt z A4Tech wiadomość zwrotna może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta.

Adres korespondencyjny A4Tech do centrali

A-Four Tech Co., Ltd. 
6F, No. 108, Min-Chuan Rd., Hsin-Tien City, New Taipei City, Taiwan (R.O.C.)

Adres korespondencyjny A4Tech do fabryki

5-Link Technology Co., Ltd.
Xiwang Industrial District, Tiantangwei, Fenggang Town, Dongguan City, Guangdong, China

Adres korespondencyjny A4Tech do oddziału w USA

A4Tech USA Co., Ltd.
3929 Schaefer Ave, Chino CA, 91710, USA

Internetowa strona A4Tech

Ostatnią z opcji kontaktu jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej A4Tech formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie odpowiednich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie sprawy. Odpowiedź dostarczona zostanie do klienta do kilku dni roboczych. Dodatkowo na stronie internetowej A4Tech podana została sekcja najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami ze strony ekspertów A4Tech. Przed bezpośrednim kontaktem, warto więc sprawdzić podaną sekcję FAQ.