0

The North Face Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-07 18:57:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 11:31:24
The North Face Telefon

Kontakt do The North Face. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 800 080 571 lub poprzez formularz kontaktowy.

The North Face kontakt

The North Face to przodująca marka odzieżowa założona w 1966 roku, której siedziba mieści się w Almedzie w Stanach Zjednoczonych. Na ich stronie internetowej znaleźć można odzież damską, męską, dziecięcą, a także różnego rodzaju obuwie. W asortymencie firmy znajduje się także sprzęt na górskie wyprawy na przykład obuwie górskie lub plecaki podróżnicze. W razie pytań mamy możliwość wybrania zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami, jednak jeśli nie znajdziemy odpowiedzi na nasze pytanie, jest możliwość skontaktowania się w inny sposób.

The North Face formularz

Możliwym kontaktem do The North Face jest poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na ich stronie internetowej w dziale kontakt. Wypełniając formularz, jest konieczność wyboru kategorii zadawanego pytania. Do dyspozycji są zamówienia, reklamacje, informacje o produkcie, pytania odnośnie założonego konta, a po wyborze kategorii trzeba wybrać temat zapytania. Po podaniu podstawowych danych takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i zawarciu wiadomości pytanie jest wysyłane. Formularz jest bardzo intuicyjny i pokrywa on większość kategorii. Dzięki odgórnej bazie tematów i kategorii pytań są one łatwo sortowane i wysyłane do biura obsługi klienta, a odpowiedzi udzielane są najszybciej jak to tylko możliwe. Formularz dotyczy odpowiedzi e-mail, zatem po wysłaniu zapytania odpowiedzi powinno się spodziewać na podanym adresie e-mail.

The North Face telefon

Firma The North Face daje klientom możliwość szybkiego kontaktu poprzez bezpłatny numer telefonu zamieszczony na ich stronie internetowej. Numer telefonu kierujący na infolinię The North Face 800 080 571. Dzwoniąc na podany numer telefonu, można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z firmą oraz produktami sprzedawanymi przez firmę. Połączenia od zainteresowanych osób odbierane są przez kompetentne do tego osoby w dni tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 9:00 a 19:00. W weekend numer telefonu nie jest dostępny, zatem najlepiej wtedy albo poczekać do poniedziałku, albo wybrać opcję kontaktu poprzez formularz kontaktowy.