FAKT Mobile telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-08-06 09:04:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 10:03:38
FAKT Mobile telefon

Telefoniczna infolinia FAKT Mobile. Aktualny numer telefonu do FAKT Mobile dostępny na stronie. Pomoc telefoniczna konsultantów możliwa dzięki telefonowi FAKT Mobile

FAKT Mobile kontakt

FAKT Mobile jest to matka oferująca usługi telefonii komórkowej. FAKT Mobile jest częścią operatora Play, dlatego też jednym ze sposobów na uzyskanie pomocy, w sprawach związanych z FAKT Mobile, jest odwiedzenie salonu stacjonarnego Play. FAKT Mobile kontakt z klientami realizuje poprzez telefon FAKT Mobile lub poprzez aplikację mobilną Play24.

Dokładny opis oferty oferowanej przez FAKT Mobile dla swoich klientów można znaleźć na stronie internetowej, lub uzyskać dzwoniąc na telefon FAKT Mobile. Operator telefonii komórkowej udostępnia swoim klientom wiele różnych kodów promocyjnych oraz promocji sezonowych na połączenia i internet.

Kontakt FAKT Mobile realizuje również poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Aby arkusz mógł być wysłany do konsultantów Biura Obsługi Klienta, należy w nim wszystkie wymagane dane kontaktowe, opisać problem, który wystąpił oraz podać numer telefonu, którego ten problem dotyczył. Pracownicy starają się odpowiadać na wszelkie zgłoszenia wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres operatora:
P4 sp. z o.o.
ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa

Adres korespondencyjny:
P4 Sp. z o.o.
Skrytka pocztowa 41
02-671 Warszawa

Telefon FAKT Mobile

Kontakt poprzez telefon FAKT Mobile dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych pod numerem +48 799 599 999. Konsultanci telefoniczni Biura Obsługi klienta obsługują połączenia przychodzące na telefon FAKT Mobile przez całą dobę. Pracownicy z działu pomocy, odbierają połączenia na telefon FAKT Mobile 24/7. Telefon FAKT Mobile działa całodobowo. W przypadku, gdy numer na telefon FAKT Mobile jest zajęty, zaleca się korzystanie z formularza kontaktowego.

Telefon: +48 799 599 999