0

Twitch kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-10-28 12:17:56
  • Data modyfikacji: 2022-10-28 12:43:30
Twitch kontakt

Kontakt Twitch. Jak skontaktować się z Twitchem. Numer telefonu na infolinię Twitch. Jak skontaktować się z infolinią Twitcha za pomocą numeru telefonu.

Kontakt Twitch

Twitch to serwis internetowy będący platformą medialną udostępniającą wideo, w głównej mierze przeznaczony do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego. Twitch jest dziś jest główną platformą łączącą graczy, streamerów i nie tylko na transmisjach wideo na żywo. Skontaktować się z platformą Twitch można za pomocą: formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej supportu Twitcha, adresu e-mail oraz głównego biura obsługi. Niestety numer telefonu do kontaktu telefonicznego z platformą Twitch nie został podany. Zatem kontaktować się z Twitchem zaleca się poprzez formularz kontaktowy który można znaleźć na stronie internetowej https://help.twitch.tv. Strona umożliwia nam kontakt z supportem oraz szybką pomoc zwrotną. Skontaktować się z Twitchem można również za pomocą adresów e-mail których jest aż 4 są one podane na stronie internetowej oraz poniżej:

Email: [email protected]
Email: [email protected]
Email: [email protected]
Email: [email protected]

Skontaktować się z Twitchem można również za pomocą głównego biura obsługi Twitcha które znajduje się pod adresem umieszczonym na stronie internetowej oraz poniżej:

Adres: 225 Bush St. San Francisco, CA 94104 United States

Twitch telefon

Numer telefonu do platformy Twitch nie został nigdzie podany co oznacza, że kontakt telefoniczny z Twichem jest obecnie niemożliwy. Istnieje kilka sposobów na oglądanie transmisji wideo na Twitchu jednym z nich jest najprostsze wejście na stronę Twitcha na przeglądarce i wybranie transmisji wideo. Drugim sposobem na oglądanie transmisji wideo na Twitchu jest pobranie aplikacji Twitch która jest dostępna na telefony Android oraz IOS. Dzięki wygodzie którą daje aplikacja można łatwo przemieszczać się między transmisjami, a także umożliwia nam funkcję obserwacji kanału twórcy, dzięki czemu można łatwo wracać na stream do ulubionego streamera.